Tak se to povedlo !!!

Více
28. čvn 2013 06:54 #1407 od Myro
Tak se to povedlo !!! vytvořil uživatel Myro
Tak se to povedlo!!!
Co vlastně?
No přeci znechutit všem návštěvu tohoto webu.
Už ani admin sem nechodí /poslední návštěva před 18-ti dny/.
A ostatní? Za poslední měsíc tu nebylo ani deset členů a raději ani nepřispívali.
Divíte se?
Já ne.
Však zkuste založit vlákno a něco napsat.
Okamžitě je vlákno za..áno smrští nepodstatných připomínek a "duchaplnou" výměnou názorů.
Ještě loni to tu žilo a denně bylo co číst. Je to škoda, protože web je dobře udělanej, admin a ostatní členové si mají co říct a naše motorky si to zaslouží.
Teď zrovna řeším pár technických věcí a rád bych předal zkušenosti aby se jich ostatní napříště vyvarovali. Jenže nemám chuť se dohadovat.

Přeji všem caponorďákům fajné prázdninové ježdění.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čvn 2013 10:02 #1408 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma Tak se to povedlo !!!
hm, mohol by si byť prosím konkrétny? Ja som mal pocit, že od toho tu forum máme, aby sa komunikovalo. Je pravda, že niektoré príspevky by mali znieť inak. Ale nemyslím, že by to bolo až tak zlé....a že by to niekto chcel uhnať k smrti webu...
a to že tu v poslednom čase je málo príspevkov.... tak to pripisujem bezporuchovosti Caponordov..... :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čvn 2013 11:26 #1409 od capotom
Odpověděl capotom pro téma Tak se to povedlo !!!
Je to pravda,ani se nedokážem domluvit na sraz a je to škoda,tak ten sraz pojmeme tak,že se určí místo datum a kdo bude chtít tak přijede bez jakékoliv organizace.Jenom se zamluví camp a vyjízdku domluvíme na místě večer u pivsona.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čvn 2013 18:37 #1411 od Karlos
Odpověděl Karlos pro téma Tak se to povedlo !!!
Zdarec, Caponorda jsem si koupil teprve loni na podzim, trochu jsem ho vyšperkoval a přispůsobil pro svoje ježdění B) a zároveň jsem začal sledovat tyto stránky. S blížící se sezonou jsem se těšil na setkání příznivců téhle motorky. Na stránky koukám i několikrát denně a z toho, co tu sleduji ve fóru, je mi trochu smutno a to že žádná společná akce nebude mně opravdu mrzí :( . V jednu chvilku jsem už zvažoval, že sám navrhnu nějaké setkání, ale bohužel tu z této komunity Caponorďáků nikoho neznám a vůbec nevim, jak předešlý ročník vypadal. Nicméně bych se asi spokojil s tím jak již zde bylo psáno, že někdo navrhne termín a nějaký kemp, kde můžeme složit hlavy a vyjížďka se domluví na místě. Zároveň musím konstatovat, že léto je tak krátké a volných termínů je hodně poskromnu :( , ale pokud to bude jen trochu možné, rád se zúčastním :woohoo:
Forum: je dobrá věc, dá se tu hodně zjistit, ale dle mého názoru je zbytečný, aby si tady pořád někdo někoho dobíral apod. :angry:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvn 2013 15:49 #1412 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma Tak se to povedlo !!!
Ahoj, ty jo koukám jak jsem sledován :laugh: to je dobře. Trochu se stydím, že sem teď nechodím častěji, ale byl jsem na dovolené a práce je taky dost. Sraz by špatný nebyl, snad mě zase nevyteče centrál jako na tom posledním. :whistle:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvn 2013 20:33 #1413 od čuník
Odpověděl čuník pro téma Tak se to povedlo !!!
Zdar jak svina, souhlasím s myro, že se tady občas přehazují slovíčka a celkem ůplně zbytečně! ZTed sem řešil známé nedobíjení bakterie, které ji poslalo pomalu do pr...e. Vyměnil jsem regulátor od firmy Vape Kroměříž a musím říct,že super. Dobíjí krásných 14.4V ooproti starých 13V.Je fakt,že to není nejlevnější záležitost,ale baterku zrovna za darmo taky nedávají! Přeji hezké léto a hlavně návraty ve zdraví!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.600 sekund
Powered by Kunena fórum