při dobrždění a zastavení chcípá

Více
13. dub 2015 13:24 #2556 od jelinek
zdarec chlapy mám takovej problém při jízdě když dojíždim někam z vyšší rychlosti a podřazuju až na jedničku tak občas se stane že motorka normálně chcípne sama od sebe , hned na to normálně na cvrnknutí startéru krásně chytne, myslel jsem že by to bylo tím že sem měl vyklepanej šroubek na čídlu na policajtu ale dal sem tam novej a problém je furt stejnej , dejme tomu že to uděla 2x za 100 km :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. dub 2015 19:07 #2557 od cyberzef
to se mi taky občas stane, většinou když tomu dávám šponu a pak rychle zastavím, hapruje volnoběh a chcípne...naučil jsem se s tím žít a neřeším :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. dub 2015 19:19 #2558 od jelinek
no přesně, já to totiž moc nešetřim, a mam tam ladáky a mam zato že když tam byly origo tak to nedělalo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. dub 2015 14:17 #2562 od zdemal

cyberzef napsal: to se mi taky občas stane, většinou když tomu dávám šponu a pak rychle zastavím, hapruje volnoběh a chcípne...naučil jsem se s tím žít a neřeším :woohoo:


U mě to samý. Zakolísá volnoběh, ale nikdy nechcípne. Mám taky laďáky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. dub 2015 15:39 #2563 od cyberzef

zdemal napsal:

cyberzef napsal: to se mi taky občas stane, většinou když tomu dávám šponu a pak rychle zastavím, hapruje volnoběh a chcípne...naučil jsem se s tím žít a neřeším :woohoo:


U mě to samý. Zakolísá volnoběh, ale nikdy nechcípne. Mám taky laďáky.


asi jí dávám ještě větší čoud :-D mám KN-ko, Vincky, iridiový svíce a jinou mapu...ale to svezení za to stojí :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. dub 2015 20:40 #2564 od jelinek
já mám nehomologovaný vipery, ted sem dal originály a vypadáto že to nechcípá tak , jinak mám knko vejfuky a spotřeba 9-10. ale málo kdy mě ujedou zmrzlináři:) ale to chcípání a volnoběh mě docela sere už dost

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.637 sekund
Powered by Kunena fórum