Turistické plexi

Více
01. lis 2012 06:32 - 01. lis 2012 11:08 #852 od Dadin
Turistické plexi vytvořil uživatel Dadin
Zdarec borci, chci se zeptat jesli někdo z vás má na Capu turistické plexi od RD Moto (Skidmarx) a případně jakou s ním máte zkušenost? Rozhoduju se mezi Skidmarx a Ermax, nicméně cena zatím vnitřně vítězí, ale zase jsem zaslech, že plexi je z jiného materiálu a při vyšších rychlostech začíná resonovat.....
Poslední změna: 01. lis 2012 11:08 uživatelem Dadin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. lis 2012 06:44 - 01. lis 2012 06:47 #853 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Turistické plexi
Ahoj,
já jsem kupoval plexi od Ermax. Originální jsem měl popraskaný a potřeboval jsem to řešit rychle kvůli dovolený. Ermax měli skladem a bylo o 1000 Kč levnější než originál. Jsem s ním spokojený, protože na motorce dobře vypadá, je vyšší a lépe chrání. Je pravda, že je z jinýho materiálu a občas se chvěje. Je ale měkčí, tak nepraská.


Přílohy:
Poslední změna: 01. lis 2012 06:47 uživatelem zdemal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. lis 2012 18:09 #854 od Marek Sz
Odpověděl Marek Sz pro téma Turistické plexi
já měl Ermax ted mám Skidmax s Ermaxem jsem nebyl spokojenej bylo křivě vyrobený tak bylo šikmo a musel jsem ho upravovat aby nad světlem byla stejná mezera...kamarád měl ten samý problém až jsme podezřívaly Emax že maj špatnou šablonu...Skidmax je v pohodě samozřejmě se chvěje neb je o 10 cm větší tak je větší odpor vzduchu...letos jsem se Skidmaxem projel Balkán a v pohodě žádná prasklina nic...za mě Skidmax
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. lis 2012 21:15 - 05. lis 2012 21:18 #855 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Turistické plexi
A co takhle koupit turistické plexi od GIVI tam se rozhodně nedá říc, že by měl někdo špatnou formu. Mrkni:
Poslední změna: 05. lis 2012 21:18 uživatelem Myro.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. lis 2012 18:23 #856 od Oča
Odpověděl Oča pro téma Turistické plexi
Zdar tak já koupil turistické plexi od Skidmarx a celkově jsem spokojený. Zpracování sice nic moc ale žádné rezonování atd. Jen jsem od toho turistického plexi čekal větší účinnost. Přes zimu asi zkusím vyrobit nějaký deflektor. Pokud máte někdo nějaké zkušenosti tak za ně budu rád. dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. lis 2012 19:26 #857 od alien898
Odpověděl alien898 pro téma Turistické plexi
Zdarec, já taky koupil plexi Skidmarx a po prvním projetí jsem byl trochu zklamanej. Nad 120 km/hod. se začalo trochu víc ohýbat a účinnost byla ta-tam. Není tak silné jako origo a není ani po obvodu vyztužené, takže, když za něj vezmu tak ho v pohodě ohnu. Taky jsem očekával, že bude víc chránit, když je o 8 cm vyšší. Ale skoro to nebylo znát, tak jsem koupil deflektor od MRA www.hzmoto.cz/cz/e-shop/668237/c6224-uni...a-deflektor-vta.html (hlavně si přečíst návod na výběr správného tipu !!!). Ohýbání jsem vyřešil podložením plexi z vnitřní strany a uchycením výztuh pod horní šrouby plexi. Pokud bude někdo potřebovat poradit nebo vidět jak to mám uchycený a vyztužený, není problém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.679 sekund
Powered by Kunena fórum