Turistické plexi

Více
07. lis 2012 19:05 #860 od Oča
Odpověděl Oča pro téma Turistické plexi
No a stálo to teda za těch 15tnáct stovek? Já mám teda novější tym caponorda a mám trošku obavy abych se naspálil jako s tím turistickým plexi. A myslíš, že je to lepší namontovat na originál nebo právě na to turistické? Každopádně dík to tvoje vydapadá hodně dobře. Podle toho jak sleduju skupinu Aprilia CapoNord ETV 1000 na fb tak deflektor na caponordu je celkem častá věc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. lis 2012 19:48 #862 od alien898
Odpověděl alien898 pro téma Turistické plexi
Je to jedna z nej věcí co jsem pořídil na cápa. Mám vyklápěcí helmu a měřím 187, takže teď můžu mít za jízdy zvednutou bradu a nefouká mi do očí. Ten deflektor jsem pořídil protože ten Skidmarx byl pořád krátkej a pořád mě za jízdy fičel vítr do helmy při otevřeným plexi. Pokud to budeš montovat na turistické, musíš to z vnitřní strany vyztužit, jinak se ti bude tlakem vzduchu ohýbat (má celkem velkej odpor). Odkud jsi? Já z Kamenickýho Šenova (pokud to budeš chtít omrknout).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. lis 2012 15:07 #863 od Oča
Odpověděl Oča pro téma Turistické plexi
Já jsem od Holešova (zlínský kra)takže trošku z ruky :)No vcelku by mě zajímalo to vystužení jak o něm píšeš. Popravdě mám doma jeden deflektor vyrobený ale nenašel jsem odvahu provrtat plexi k vůli jeho testování :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. lis 2012 09:14 #865 od Dadin
Odpověděl Dadin pro téma Turistické plexi
Já tedy nakonec pořídil též Skidmarx, ještě jsem neměl možnost ho vyzkoušet, to se povede až na jaře :dry: Nicméně na deflektor od MRA mám taky zálusk, ale můžeš mi Aliene napsat jakou přesně kategorii toho deflektoru z HZ moto jsi tam namontoval? Já jsem použil tu jejich šablonu, abych zjistil kterej tam mám dát a vůbec mi to nevyšlo vzhledem k malému zakřivení plexi....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. lis 2012 17:56 #905 od alien898
Odpověděl alien898 pro téma Turistické plexi
Ahoj, hned jak budu mít čas tak to zjistim (změřim rozteče na motorce).
To zakřivení deflektoru jsem musel doladit horkovzduškou, jelikož na to plexi je zakřivení malé.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2012 09:23 #906 od MOZUCHYN
Odpověděl MOZUCHYN pro téma Turistické plexi
V nastavení Kuneny není zadáno eBay APP IDZde odkaz na plexi .Je na original od Aprilie tak to toho jdu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.672 sekund
Powered by Kunena fórum