Zakrytí olejového chladiče

Více
30. čvc 2013 07:42 #1535 od Medvídě
Ahoj všichni nevím jak vám ale mě se strašně nelíbylo jak moc na ráně a jek nechráněnej ten chladič je tak sem se pokusil to trošku vylepšit výsledek posuďte sami.




Výrobní náklad je skoro nula ta síťka je z obalu vzduchového filtru tuším z Mercedesu nebo Manna šroubovat sem to nechtěl aby to to nevipadalo jak mřížka na tanku tak jsem to nainstaloval na tmel určený k lepení a drží to jako bejk.Kámen to absorbuje myslím celkem bez problémů.

CAPONORDU ZDAR :silly:
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvc 2013 09:36 #1536 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Zakrytí olejového chladiče
Šikovnej, vypadá dobře, a co za tmel používáš? Je tam teplo a navíc dva druhy materiálů do toho vibrace.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvc 2013 11:01 #1537 od Medvídě
Děkuji :blush: přesný název ti teď neřeknu ale večer to sem napíšu dal mi ho můj otec používá ho v práci spravujou náklaďáky na tubě psali něco kolem 260°C myslím jistě to nevím teď sem absolvoval dopolední enduro vložku a drží to.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvc 2013 16:51 #1541 od Medvídě
Tak teď to vydrželo i Vapkyho vynález, musel sem to trošku umejt po te raní enduro vložce.Takže to držet bude.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvc 2013 21:27 #1542 od Medvídě
Takže tmel se jmenuje TL TMEL od NOVATO -45 do 210°C vysoce přilnavý a zůstává do jisté míry elastický,Jinak plast jsem před lepením očistl a místa kam přišel tmel odmastil tech: benzínem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2013 05:26 #1546 od wp_thunder
No měls dobrej nápad...jednoduché, účelné - asi se taky nechám inspirovat ;).

Martin @ Thunder

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.606 sekund
Powered by Kunena fórum