Orezlé niple

Více
30. kvě 2014 20:05 - 30. kvě 2014 20:15 #2000 od Fernet-stock
Orezlé niple vytvořil uživatel Fernet-stock
Zdravím
Mám na Capu orezlé niple na kolech. Více méně na obou. Ale jen niple, dráty ne. Neřešíte někdo, že to máte taky? Nevíte jestli by to šlo nějak po domácku ošetřit? Je to prostě hnusný, tak bych to rád dal dokupy, ale zase nechat to přeplést jen proto...
Když ne, máte někdo někoho kdo by to v Praze přeplet a představu co by to mělo stát?
Díky
Poslední změna: 30. kvě 2014 20:15 uživatelem Fernet-stock. Důvod: edit. písmenka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čvn 2014 06:21 #2008 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Orezlé niple
Zkus třeba Rezojed . Nastříkat, nechat působit a pak vydrbat zubním kartáčkem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čvn 2014 07:16 #2010 od Fernet-stock
Odpověděl Fernet-stock pro téma Orezlé niple
A máš s tím nějaké zkušenosti? Ono to pak i nějak nakonzervuje? Jde mi o to, že když to z toho sundám rez, jak to ošetřit, aby to nepostupovalo dál. A není to agresivní na ráfek?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čvn 2014 09:46 #2011 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Orezlé niple
Kdysi jsme to používali v práci například pro odrezení strojních součástek, které byly z broušené oceli a z části lakované. S tou barvou to nic neudělalo, takže ráfek to ustojí. Konzervační účinek to má, ale zázraky od toho nečekej. Jsou to kola pohybující se v prachu, vlhku a vodě, tam ti žádný konzervant dlouho nevydrží. Další možností je vydrhnout to Silichromem, potom pořádně vyčistit a použít nějaký mazací sprej s příměsí silikonu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čvn 2014 19:27 #2013 od Méťa
Odpověděl Méťa pro téma Orezlé niple
Ahoj, pokud chceš docílit opravdu pěkného vzhledu a trvanlivosti repase niplů, je jediná možnost kolo rozebrat, niple řádně odrezit a opatřit povrchovou úpravou, např. hliník va spreji, zinek ap.. Kolo složit a nechat vycentrovat. Teď to mám zrovna rozdělaný z důvodu srovnání ráfku. Až bude kolo hotové , dám sem nějakou fotku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čvn 2014 21:13 #2014 od Fernet-stock
Odpověděl Fernet-stock pro téma Orezlé niple
Já právě i hledal, ale v okolí jsem nikde nenašel, kdo by mi ho zpět vycentroval. Jinak tohle mě napadlo taky, ale rád bych měl krytý záda, že to někdo udělá až to rozeberu. :-)

nemáte někdo tip, kde by to vycentrovali v okolí Prahy? (lépe praha-východ)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.577 sekund
Powered by Kunena fórum