Recenze. Shinko 804/805

Více
22. kvě 2018 06:51 - 22. kvě 2018 06:57 #5339 od mates750
Recenze. Shinko 804/805 vytvořil uživatel mates750
Tak nechcem to dávať do sekcie podvozok.
Mam obute shinko pneu. Zakladne info: model adventure 804/805 štuple, nadobudacia hodnota do 140€
Skusil som ich a len pre nase spolocne info dam kratku recenziu.
Dobre držia na suchej ceste v zatackach uplne v pohode lízal som čižmou asfalt. V daždi nejazdene vlhka cesta po dazdi áno ale neviem posúdiť nič neprijemne sa nestalo ale krátko to bolo. Maju 2000km a na zadnej je vidieť úbytok asi 15% je mäkká zmes ale preto držia.
Na co treba upozornit. Su vysoké kto ma blatnik(y) z karbonu ako ja a lížu pneu tak pri obuti zostane mala medzera medzi pneu a blatnikom. Fajn ved je medzera šak to stačí.....no pneu nadobuda na výške od 150km/h a medzera sa zmensuje az tak ze jemne šúcha pneu o blatnik (predny). No a druha vec su to štuple tak ze Kameň ktorý sa usadi v pneu medzi stuplami je schopný poskodit blatník . Origo nie plast znesie. Nad 160km/h moto jemne plave tiahle diaľničné zatacky su neistejsie ale ziaden pruser od 180 sa dostavuje take pohupovanie z lava do prava. Tiez ziaden prúser.
Doplnim ešte nájazd. Nepíšte sem teraz seci ze moje pneu blala....ak ma niekto shinko ano ale nech to zostane tak ze aj za dva roky si tu najde aj nový clen fóra recenziu skúsenosti iba z touto znackou .
Sem dat foto v p...i tak aspon takto.
www.google.sk/search?q=shinko+804/805&cl...imgrc=kAHxMD3YuVvksM:
Poslední změna: 22. kvě 2018 06:57 uživatelem mates750.
Poděkovali: stewe21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. kvě 2018 13:22 #5340 od jasp
Odpověděl jasp pro téma Recenze. Shinko 804/805
mam na nich najetou jednu sezonu. Silnice : prvnich stopadesat kilometru se s nima musi opatrne, jsou trochu nejisty. Po tech uvodnich kilometrech ale nastane neuveritelna zmena, na asvaltu se s tim daji davat naklony jako se silnicni gumou, akorat nezvladnou razantni vyjezd ze zatacky pod plnym plynem (kdo by to ale od spuntu cekal, ze?) . Na vode sedi paradne nemel jsem s nima naprosto zadnou krizovku. Pozor ovsem na krizove brzdeni, je tam tak o patnact procent delsi brzdna draha proti hladkym gumam.
Teren : sotoliny i hodne kamenite jsou naprosto v pohode, travu to dava sprehledem suchou i mokrou, blato bere dobre - akorat ma maly bocni vedeni. V tom blate se musi trosku rychleji, jinak se necisti dobre vzorek.
Vydrz : na zadku mam momentalne neco pres devet tisic, na silnici jeste daji tisicovku. Vzorek po sesti tisicich uz nebyl vhodny do blata, uz mel nedostatecno vysku na zaber a dost srazeny hrany. Na predku mam asi pet tisic a neni na nem patrne vetsi opotrebeni, myslim ze da vic nez zadek.
Muj zaver je, ze ackoliv mam dve sady kol (na druhych mam silnicni vzorek) vubec nemam potrebu je predelavat a jezdim jen tenhle vzorek. Jsou pro moje pouziti naprosto skvele a jdu do nich znova. Jinak je jezdim na Rally Reid, takze s vyskou vzorku nemam zadne problemy (Raid ma vyssi blatnik).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.712 sekund
Powered by Kunena fórum