Sraz Caponordů 2017...opět na Valachoch s malým nakouknutím k bratrům Slovákům

Více
19. čvn 2017 21:13 #4685 od FonziETV
Ale vypadalo to efektně. Jako by to tak mělo být :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2017 21:16 #4686 od Jardas
To určitě,bylo to originální a hlavně šou pro místní obyvatele :laugh:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2017 21:20 #4689 od FonziETV
No hlavně jsme byly šou pro všechny řidiče plechovek přijíždějících z vedlejších...když viděli tu grupu, které musí dát přednost, tak si rvali vlasy, chytali se za hlavu, mlátili do volantu, různě gestikulovali a pohybovali srandovně pusou...asi chválili tu krásu našich stroju....:-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2017 21:25 #4690 od Jardas
Ani se jim nedivím.Ale když někdo odbočoval z hlavní doleva,tak jsem je pouštěl aby jim při tom čekání nedošel benzín:laugh: :laugh: a dokonce mi i děkovali :whistle:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvn 2017 06:57 #4692 od Simon4ever
Ahojte všem, když to vemu za sebe, byl to pro mě první sraz Caponordu na svém Raidu a velice jsem si to užil. Bylo to super posezení s Vámi, super pokec, skvělá slivovička ale hlavně jsem se hrozně nasmál. Tož kurde už se těším na další srazík .
Fonzimu děkuji za rady a Čuníkovi za zdra ja svin :)

Fonzi mohu Tě poprosit o Tvuj kontakt na muj email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. poptřebuji ještě malou radu.

Díky a až budou foto pošlu link

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvn 2017 22:10 #4702 od čuník
Díky hlavně patří Vám všem, kteří jste na sraz dorazili s vidinou špatného počasí!! Už se těším na příští setkání a proto zdar jak sviňa. :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.616 sekund
Powered by Kunena fórum