Caponord Sraz 2018 - Český ráj

Více
10. čvn 2018 19:04 #5408 od aprilak
Ahoj bando.Taky jsme dorazili v poho domu.Opět podařená akcička.Děkujeme organizátorům a těšíme se zase za rok.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čvn 2018 21:37 #5409 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Caponord Sraz 2018 - Český ráj
Jo souhlasí se Simon4over-že parta jsme dobrá, ale mě se to vše tak sešlo, že to pro mě bylo slušně řečeno nepovedené setkání. Když opomenu kolony na silnicích, které nás o 2hodiny zdržely na příjezdu. Nepovedená domluva s paní vedoucí, že nelze ubytovat ve zděné budově, i když měla celé křídlo volné. Nakonec chatka separé v kopci s neposekanou trávou, chápu sparťanské vybavení, ale nejspíš tam ještě letos nikdo nebydlel, takže prach a vosí hnízdo od loňska /prázdné/. Žena to hodinu rozdejchávala, a v jednu chvíli to vypadalo na srdeční kolaps /ale vážně/ – dovedete si představit jakou jsem od ní dostal čočku. To už jsem si myslel, že mám vybráno a už jen vše dobré. Omyl, se skupinou co jsem se domluvili, než jsem sedl na motorku a nasadil přilbu – byli pryč nechali mi tam ženu stát a nějak to nikoho netrápilo, stíhací jízda byla neúspěšná, nedohnal jsem je – smůla. Při návratu do kempu jsem potkal druhou skupinu, a že se přidám, další chyba, nekecám na každé křižovatce, kterou jsme projeli jsme se vraceli, no a pro jistou po třetím zakufrování jsem to zabalil, protože v hustém provozu nám /mě a předchozí motorce/ poodjeli tak, že nebyli k zahlédnutí na víc jak na kilometr. A protože jsme vlastně projížděli kolem odbočky ke kempu tak jsem to zabalil a rozhodl se tuto misi ukončit. Nechci být za chytráka, ale jízda ve formaci má nějaké pravidla a tady očividně šlo o houf motorkářů jedoucích na vlastní pěst, majících strach aby neztratili motorku před sebou , ale aby hlídali stroje za sebou to jaksi nikdo neřeší.
No a tak jsem, opustil předčasně setkání Caponordů a výletním tempem se ubral v poklidu domů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. čvn 2018 14:41 #5410 od Dave
Odpověděl Dave pro téma Caponord Sraz 2018 - Český ráj
Kamo unas dobry,budem se tesit priste.Jo a jaky si to udelas takovi to mas. Bylo to super Simone.David a Misa.
Poděkovali: Simon4ever

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. čvn 2018 21:54 - 12. čvn 2018 22:06 #5411 od mates750
Nazdar. Tak mi jako jediný Slováci na srazu sme se neskorším prichodem vyhli výjazdu a tak nemáme na co moc nadávať a mi spavame v Rumunsku a Albánsku kade tade v stane aj bez tak ze ubytovanie nam bolo u prdele. Ja som si zaspomínal na staré časy ťažké retro. A sefova no čistá Ružičková..
No netušil som že budeme jediný zo Slovenska .....A možno som trošku čakal ze sa stiahneme zoznámiť z viacerými členmi a hlavne Fonzimu som chcel osobne poďakovať....ale snad mi to odpustí....
Ináč na to že sme menší kolektív a mi sme jediny(rarita) v tom kolektive,..tak ok.
Nechodíme na zrazi aleee kamoš je organizátor BMW zrazov na Slovensku tak tam sme vybehli pozrieť ho aj zo ženou a vážený česť výnimkám ale to by som vam teda doporučil .....tam je secko veľké.... veľké motorky, veľký kokoti , veľké izby, velke ceny ,velke logá na bundách, velke splátky na leasing (moto na fyrmu sak depehačku nee).......
No a toto by nas sklamalo keby sa to uberalo tymto stilem asi je to horší povrchní a to neee dekuju.....
Tak že fajn zbehli sme sa 720 km sme udelali a to nas teší lebo hlavne o tom to je.
Poslední změna: 12. čvn 2018 22:06 uživatelem mates750.
Poděkovali: Marty Mortimer

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. čvn 2018 06:46 #5412 od Simon4ever
Bylo to super dlouho jsem se s paní tak nezasmál, prostě když se sejde good parta je to vždy super. Pak Tě ani Spartanské prostředí nerozhodí :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čvn 2018 18:38 #5416 od zdeněk
Ahoj Miro múžeš mi poslat letošní srazovku? Bohužel jsem musel letošní sraz opustit již v sobotu ráno múj tel je733609448 pošli mi svůj at se domluvíme diky Lorenc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.722 sekund
Powered by Kunena fórum