Motodovolená Itálie

Více
31. kvě 2016 21:04 - 31. kvě 2016 21:05 #3926 od čuník
Odpověděl čuník pro téma Motodovolená Itálie
Zdar jak sviňa, do Rumunska se chystáme letos od 7-13. srpna. Škoda,že Karlosi jedeš až na konci léta. Jsme se tam mohli někde srazit :-)
Poslední změna: 31. kvě 2016 21:05 uživatelem čuník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čvn 2016 04:02 #3927 od Karlos
Odpověděl Karlos pro téma Motodovolená Itálie
Zdar od 5.8-14.8 jedu s Hankou :) to Slovinsko a Rumunsko až 28.8.-5.9. :evil:
Hrubý nástřel
neděle 28.8.----pondělí 5.9.


Ne 28.8. -650km -dálnice
- Letohrad, Brno, Bratislava SK, Gyor H, Budapest, Fuzesabony, Hajduszoboszlo (termál camping)

Po 29.8. -280km
- Hajduszoboszlo, Oradea RO, Beius, Stei, Campeni, Abrud, Zlatna (sport hotel, koupaliště)

Út 30.8. -300km
- Zlatna, Sibiu (muzeum lokomotiv), Avrig, Cartisoara, Transfagarašan (lacul Balea),
Curtea de Arges, Ramnicu Valcea (camping Dragoske)

St 31.8. -240km
- Ramnicu Valcea, Brezoi, (lacul Vidra), Transalpina, Novaci, Targu Jiu, Orsova

Čt 1.9. -100km
- Orsova, Svatá Helena (české vesničky u Dunaje)

Pá 2.9. -100km
- kolem Svaté Heleny

So 3.9. - 310km
- Svatá Helena, bela Crkva SRB, Vrsac, Zrenjanin, Novi Sad, Vukovar HR (muzeum války)

Ne 4.9. -250km
- Vukovar, Dakovo, Našice, Kutjevo, (NP Papuk, Jankovac), Pakrac, Daruvar, -klubovna MK

Po 5.9. -610km
-Daruvar, Virovitica, Barcs H, Balaton, Sumeg, Csorna, Rajka SK, Bratislava, Brno CZ,
Letohrad

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čvn 2016 07:01 - 01. čvn 2016 08:10 #3928 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Motodovolená Itálie
Taky to shrnu. Stelvio vynech. Byl jsem tam 3 krát a stačilo. Poprvé z vlastní vůle a pak vždy s někým, kdo tam ještě nebyl a za každou cenu tam chtěl, tak jsem se podřídil. Zážitek od toho nečekej. Maximálně si pak můžeš odškrtnout, že jsi tam byl a hotovo. Ano, spousta zatáček, ale taky motorek, aut, cyklistů a taky autobusy místní MHD. Nahoře v průsmyku to je jak na tržišti.
Na Lago di Garda čekej ucpané silnice, velký provoz a oproti jiným místům vysoký ceny. Když už teda seženeš místo v kempu. Já 2 roky po sobě nesehnal. Naposled jsem tam jenom projížděl cestou dál na jih a sekl jsem se tam v kolonách skoro na 3 hodiny. Osobně radši doporučuju Lago di Idro. Menší jezero západně od Gardy. Klidný prostředí, cena za noc v kempu (stan, motorka a já) 12,- €. Na Lago d'Iseo to taky není špatný.
Mě se nejvíc osvědčilo pohybovat se kolem Cortiny d'Ampezzo a horského masivu Marmolada. Z celého severu Itálie mi to tam přišlo na poježdění nejlepší. Slepá mapa průsmyků ke stažení ZDE .
Když by jsi si to pak chtěl ještě protáhnout a podívat se někam k vodě, tak odtud třeba k moři je to zhruba stejně daleko jako na tu Gardu.
Poslední změna: 01. čvn 2016 08:10 uživatelem zdemal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čvn 2016 07:30 #3937 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma Motodovolená Itálie
Tak mám jasno na Stellvio kašlu a to stím Lago di Idro není špatnej nápad . A pak to natáhnu k moři na lehkou koupačku když ovšem bude čas a chuť dcerka by chtěla vědět Pisu . Tak tomu necháme volnej průběh opravdu nejedu s určitým cílem . :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čvn 2016 07:57 #3938 od krizik1
Odpověděl krizik1 pro téma Motodovolená Itálie
Pisu doporučuju. Něco tak křivýho může stát jen v Itálii. Dává to do souvislostí spoustu věcí, které se dějí při provozu námi tolik milovaných strojů :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. srp 2016 09:33 - 17. srp 2016 11:36 #4328 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma Motodovolená Itálie
Čau takže moje shrnutí dovolené v sobotu 30.7. Odjezd cca kolem osmé směr Strážný - Passau-Kufstein-Innsbruck-Brenner-Brixen-Bolzáno tam jsme přespaly v kempu ve vesničce Ora.Mimo jiné tam mě přestal fungovat tachometr.

Neděle
Trento-Garda
Ubytování jsme našli bez problémů u vesnice Navazzo.
Každý den jsme podnikaly výlety po okolí jako Lago di Idro,Lago di Ledro mimichodem móóc krásné až do úterý kdy nastala porucha a ve středu odtach do Čech.
Poslední změna: 17. srp 2016 11:36 uživatelem Martin.S.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.753 sekund
Powered by Kunena fórum