Caponord - Servis/mechanik v Praze, dlouhodobá spolehlivost

Více
28. zář 2020 16:51 #6130 od standa
V podstatě stačí mít dobrou pojistku s odtahem v ceně a pak už je ti jedno co tě na cestách potká;-) Jinak já jezdím z Prahy do Kladna, protože v Praze je draze. A jestli chceš koupit něco z dovozu, tak držím palce, ať ti majitel řekne poctivě co už na něm udělal. Ale jinak pro uklidnění, tady na fóru už spoustu nemocí našlo svoje lékaře:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. zář 2020 17:15 #6131 od Ch61
Naprosto souhlasím s Myrem! Nejsem vlastníkem zase tak dlouho jako on, ale tohle už jsem četl na Pegaso clubu. Kolik "znalců" italských motorek, a kolik tunérů a vylepšovačů popisovalo strašný zkušenosti!!

Jezdím, dělám co se opravdu má, a užívám si! A NEMÁM PROBLÉMY!

Koupím si motorku (auto, traktor nebo buldozer) z přelomu roku 2000, a taky určitě nebudu už nikdy jezdit do servisu, nebo nebudu opravovat ... To asi ne. Ať je to značka, jaká chce.

Tolik k negativům a kecům ke Caponordu za mně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2020 04:49 #6132 od findejs13
CH61....tohle už jsem četl na Pegaso clubu. Kolik "znalců" italských motorek, a kolik tunérů a vylepšovačů popisovalo strašný zkušenosti!!
.......Tenhle sranec jsem upne nepochopil sorry.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2020 05:25 #6133 od jary
Ahoj Capo mam a jsem rad za to že jsem majitel tohoto stroje mam i Pegaso a take je to supr masina ,převážně si na motu dělám sám a jinak je tu supr parta že ti i poradí popřípadě ppmůže s problemem .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2020 06:43 - 30. zář 2020 11:49 #6134 od Ch61
pro findejs13
jednoduchý - když něčemu hov.. rozumím, jsem nejlepší hejtař!! A že takovejch je!!
Když se v motorce nebudu šťourat jak študák v kun.., tak nebudu mít problémy.
Stačí? Srozumitelný?
Poslední změna: 30. zář 2020 11:49 uživatelem Ch61.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2020 14:45 #6135 od findejs13
CH61
Ale to je jasny ja jen ze na Pegasoclubu nikdo na Aprilky nenadava.To mi nejak nesedelo....a nebo sem Te blbe pochopil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.569 sekund
Powered by Kunena fórum