Seznam chyb a nefungujících věcí na webu

Více
19. čvn 2017 20:40 #4677 od FonziETV
Na letošním srazu padlo pár slov o tomto webu a dohodli jsme se, že se dohodneme a dáme stránky do pořádku, tak aby sloužily tomu čemu mají a tak jak mají. Simon4ever se nabídl, že by se tomu zavěnoval, s čímž i samotný admin CapoRider při své ranní návštěvě v kempu souhlasil.
Rád bych tedy založil toto vlákno jako jakousi studnici podnětů a námětů k nápravě chyb a nefunkčních věcí na stránkách nebo různých vylepšení atd. Prostě sem zkuste psát v rozumné formě vaše připomínky k funkčnosti webu případně co byste tady rádi našly nebo naopak co by tu být nemělo a je atd. atd.


A když jsem si to tu vymyslel, dám jako první pár mých postřehů:
1. Když kliknu na domovské stránce na téma, v němž je od mé poslední návštěvy nový příspěvek, hodí mě to na začátek vlákna a musím se zase proklikat na poslední stranu a najít poslední co jsem četl. Dřív jsem klikl a hodilo mě to na první mnou neviděny post, což bylo super.
2. Seznam uživatelů je nepoužitelný. Nezobrazují se jména, jen fotky u toho kdo ji má nahranou.
3. Přijde mi že úplně přestaly fungovat soukromé zprávy.
4. Z doslechu už z více stran se mi doneslo, že se nelze nově registrovat.
5. Počeštění zbývajících tlačítek a odkazů.
6. Zavedení expirace členství...řekněme po 11 měsících od poslední ho přihlášení mi automaticky přijde e-mail, že za měsíc, pokud se do té doby nepřihlásím, moje registrace zanikne.

Tak diskutujme :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2017 20:47 #4679 od Jardas
Ve všech bodech máš pravdu.Já bych ještě uvítal kdyby fungoval chat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2017 20:53 #4681 od novax
Taky souhlasím a příspěvek je jasná věc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2017 21:03 #4683 od Jardas
Navedl si mě na další věc.Bylo by dobré dát do "Hlavního menu" kolonku "Odkaz na fotky" a tam by se dávaly odkazy např.na Rajče,Picasso atd.z akcí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2017 21:16 #4687 od FonziETV

Jardas napsal: Navedl si mě na další věc.Bylo by dobré dát do "Hlavního menu" kolonku "Odkaz na fotky" a tam by se dávaly odkazy např.na Rajče,Picasso atd.z akcí.


Dobrý nápad. Vytvořit tady takovou malou srazovou galerii. Vybrat pár zdařilých fotek z každého srazu a zbytek hodit pod odkaz na nějaké externí uložiště.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvn 2017 21:20 #4688 od Jardas
Přesně tak.Havně ty odkazy nezasíraj stránky jako když sem každý dá např.20 fotek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.636 sekund
Powered by Kunena fórum