Motor vynechává

Více
10. čvc 2019 19:29 #5825 od Strenak
Motor vynechává vytvořil uživatel Strenak
Zdar mistři . Mám problém. Caponord 2003 mě začal zlobit. V pohodě nastartuje. Chvíli nechám zahřát a při volnoběhu který je 1500 ot. místy vynechá jako když odfoukne. Ujedu pár km postavím na stojan nechám běžet a vše ok svíčky jsem vyměnil . Kouřovody prohlížel nikde známka že by netěsnill. Předem dik všem za info.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. čvc 2019 11:11 #5827 od janco93
Odpověděl janco93 pro téma Motor vynechává
Ahoj, tak skús pozrieť podtlaky, mne to robili ony. A voľnobeh máš dosť vysoký 1500 skús reset TPS mne to pomohlo z 2200 na 1300 voľnobeh. Ja zasa riešim občasné vynechávanie medzi 3000 -4000 rpm.
Poděkovali: Strenak

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvc 2019 18:18 #5835 od Strenak
Odpověděl Strenak pro téma Motor vynechává
Ahoj janco díky za tip. V neděli jsem sundal nádrž vyleštil klapky prohlédl hadice a problém na světě obě hadice na šrot. Tak jsem je vyměnil nastartoval ,
vše super ale volnoběh stále vysoký. Při natočení 2000 a při zahřátí 1500 ot./min. Reset TPS a nahrání nové mapy je pro mě oříšek. Jsem kousek od Olomouce tak když by někdo věděl tak budu rád.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. srp 2019 20:27 #5874 od janco93
Odpověděl janco93 pro téma Motor vynechává
Tak som rád, že sa to podarilo poriešiť aspoň to. Radím kúpiť diagnostiku a resetnuť TPS ta diagnostika nestojí veľa a podľa návodu sa to dá v pohode spraviť. Tiež som sa toho bál ale pohoda. Ja som kúpil stade : www.easydiag.cz/PROFI-USB-VAG-COM-KKL-FT...l-anchor-description a programi z tohto fóra. Mapu som neplánoval meniť ale skúsol som a naspeť to už nedávam je to oveľa lepšie :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.482 sekund
Powered by Kunena fórum