Pneu

Více
30. čvc 2016 04:45 #4229 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Pneu
Shinko nebyla spatna guma, ale me prisla ta motorka takova nejista. Ale jen Caponord. Velke GS na nich sedelo krasne. A najezd na zadni Shinko u Caponorda cca 13tis. Predni jsem jeste nikdy nesjel. Na GS se ta predni guma vzdycky silene doskakala. At to byla jakakoliv malinko hrubsi guma. U Caponorda je na ni odhadem 11 tis. A vypada jak nova. Podle me driv steri a rozpadne se nez se sjede:-) Ale zatim nemuzu rict ze by ta predni nekdy uklouzla. Akorat je teda opravdu hlucna.
K Mitas Terra Force uz jsem psal. Bohuzel nemam info o cele sade. Mam ji jen vzadu, protoze jak jsem psal, predek je jeste na hooodne dlouho a je mi zatim lito ho vyhodit. Hodne info i od kluka co je pro Mitas testoval je na BMWGS foru ve vlakne pneu Mitas. Ale spis ke konci vlakna.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvc 2016 05:36 #4230 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Pneu
No tak Vam všem pěkně děkuju
Byl jsem rad ze mam vyber ze dvou
a ted pribilo jeste Shinko :laugh:
Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvc 2016 06:46 #4231 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Pneu
Mitas a Anakee 2 jsou čistě silniční pneu. Šotolinku dají taky, ale není to na bůh ví jaké blbnutí. Ale na asfaltu si na nich jízdu užiješ. Shinko bych řekl malinko horší na asfaltu, ale jako bonus lepší chování na šotolině, případně lesní polní cestě. Do sraček není ani jedna. A můj názor: Za ty prachy bych šel klidně do tech Mitasek. Já jsem byl velmi překvapený. Ikdyby najely o něco míň než Anakee...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvc 2016 07:12 #4232 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Pneu
ja jsem asfaltak.
na srazech maximalne louka a nebo nekde polnacka u rybnika.takze teren moc neeeeee.
Ta Mitaska se mi moc libi....no a anakee taky.
holt este budu chvilku dumat.
dekuji kuciii
Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. čvc 2016 12:29 #4233 od Boris
Odpověděl Boris pro téma Pneu
Fonzi, napiš něco víc k těm Mitaskám... Klopíš? Jak to drží na mokru? Stabilita při vysoké rychlosti? Dííík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
Vygenerováno za 0.851 sekund
Powered by Kunena fórum