Scottoiler

Více
18. srp 2017 06:40 - 18. srp 2017 06:47 #4858 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Scottoiler
Podle mě je to taky zbytečný, ale jestli s tím máš dobrý skušenosti, tak proč ne. Řetěz bordel nachytá vždycky. Důležitý je čistění. Prodávají se různý čističe na řetězy, vyzkoušel jsem jich dost a jsou na hovno. Mě se nejvíc osvědčilo jednou za čas co nejvíc prověsit řetěz a vymáchat ho v petroleji. Nebo petrolej nanášet štětcem. Petrolej dobře proplachuje, čistí, je mastnej a nepoškozuje kroužky. Okoukal jsem to v motoservisu. To se pak člověk diví, co všechno z toho řetězu vyteče. Pak nechat vyschnout a namazat dobrým sprejem. Já používám od Repsolu a jsem spokojenej.

Ale připojuju obrázky z návodu na montáž scottoileru, který jsem si kdysi uložil. Celý návod ti kdyžtak můžu poslat mailem.









Poslední změna: 18. srp 2017 06:47 uživatelem zdemal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. srp 2017 07:02 - 18. srp 2017 07:03 #4859 od jasp
Odpověděl jasp pro téma Scottoiler
Díky moc
bohužel u tohodle vyústění na rozetu jsem zjistil že je nepoužitelný. Brnkají do toho šrouby od rozety a olej je všude jen ne na řetězu. Navíc když kousek couvneš tak to vždycky chytnou zuby od rozety a buď to ohnou mimo řetěz, nebo to rovnou utrhnou.
Navíc ta poslední fotka je z jiné motorky..
Poslední změna: 18. srp 2017 07:03 uživatelem jasp.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. srp 2017 08:17 #4860 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Scottoiler
To nebylo nic ve zlem :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. srp 2017 09:46 #4861 od jasp
Odpověděl jasp pro téma Scottoiler

findejs1310 napsal: To nebylo nic ve zlem :-)

neberu to nijak ve zlem, uz jsem si zvykl ze na internetu dostanu i odpovedi na ktere jsem se neptal :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. srp 2017 20:12 - 18. srp 2017 20:15 #4862 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma Scottoiler
Ahoj, já ho mám a nemohu si to vynachválit. Pravda teď už toho moc nenajezdím ale i tak je to parádní věc. Hlavně čištění kola a řetězu je jednoduché, jde to krásně utřít bez použití čističů.

Mám ten podtlakový klasický a tryska mi do ničeho nebrnká.
Najeto s ním mám 30t. Nádobku mám na levé stupačce.

Fotky dám zítra.
Poslední změna: 18. srp 2017 20:15 uživatelem CapoRider.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. srp 2017 21:59 #4863 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Scottoiler
Já teda pár motorek se Scottoilerem viděl a nikdy kolo zajebaný neměly... Řekl bych, že když se to dobře nastaví, tak to není taková tragédie. Taky mi to ale přijde zbytečný, dnešní řetězy jsou namazaný a utěsněný, údajně je jim jedno jestli je mažeš nebo ne. Životnost to neprodlouží. Jedni mažou, jiní umejvaj jen od nečistot...To je věčná debata :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.076 sekund
Powered by Kunena fórum