centrální stojan a problém s bočním stojanem .

Více
25. srp 2017 17:55 #4884 od swenson83

ja-ma napsal: Prosim uved cenu.za ten stojan- zaujem by som mal
Dakujem


No viděl by jsem to na 2000,-

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. srp 2017 18:04 #4885 od swenson83

FonziETV napsal: Zdar. Podle mě máš bud úplně povolený štelovák na zadní pružinu nebo máš vychcaný olej z toho štelování nebo vážíš dva metráky...a nebo to máš snížené... Brousil jsem taky...hlavně ve vracácích ve dvou...opravil jsem štelovák a je klid...a první bys měl jít na zem stupačkou, potažmo tím hlásičem co z ní trčí...



Brousím u toho sliderem na botě , špička dovnitř k rámu , RST mají velký boční slider , zadní centrál repas . Děje se to jen ve dvou , a to ta váha bude , jen já 205.cm 125.kg .
Jinak zadek 2.otočení od maxima . Předek podložka a 15.w olej .
Nakonec asi stejně nezbude nic jiného než vyměnit pružinu centrálu , případně celej tlumič .

:) .............Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. srp 2017 18:05 #4886 od swenson83

Marty Mortimer napsal: Zdary,kolik za ten centrální stojan?


cca 2.K a nejlepe osobní předání :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. srp 2017 20:58 #4887 od FonziETV
Repas budiz...ale kolik ti vyjizdi ten valec co tlaci na pruzinu kdyz to maximalne zasroubujes? Mel by 12-13mm...me pres spatne o-krouzky vytekl olej a valec vyjizdel jen par milimetru...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. srp 2017 17:44 #4895 od swenson83

FonziETV napsal: Repas budiz...ale kolik ti vyjizdi ten valec co tlaci na pruzinu kdyz to maximalne zasroubujes? Mel by 12-13mm...me pres spatne o-krouzky vytekl olej a valec vyjizdel jen par milimetru...[/



Ok ....juknu , děkuji za tip dám vědět .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. srp 2017 19:32 #4897 od ja-ma
Myslim, že by sa to dalo prevziať i osobne v Prahe- mám tam manželku cez pracovné dni-nevidel by som v tom problém. Skôr však sa chcem spýtať či nemáš skúsenosť či to bude pasovať na model 2006- niak to neviem nikde vygoogliť.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.651 sekund
Powered by Kunena fórum