zadní tlumič

Více
07. úno 2018 15:40 - 07. úno 2018 15:55 #5142 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma zadní tlumič
Ahoj kluci mám dotaz.Potřebuji dát na zadní tlumič ten gumový doraz mam ho úplně rozšmelcovaný dá se nějak sundat spodní část tlumiče ? Jo a nevíte někdo na co je ten malý červík nad tím odskokem ?
Přílohy:
Poslední změna: 07. úno 2018 15:55 uživatelem Martin.S. Důvod: Nejde mi vložit fotka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2018 13:28 #5357 od rostibald
Odpověděl rostibald pro téma zadní tlumič
Nechal jsem si udělat zadní tlumič ve specializované firmě...bylo to levnější, než originál a ta funkčnost....to se nedá srovnat...
www.protlum.cz/web/cs/2-produkty.html#top_race

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2018 19:34 #5363 od mates750
Odpověděl mates750 pro téma zadní tlumič
Daj foto a cenu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvc 2018 20:30 #5444 od stewe21
Odpověděl stewe21 pro téma zadní tlumič
chlapi, poradte co robit. Cez vikend sme boli na par dni na cestach. Ja+polovicka,spolu ca.200kg +nalozene 3kufre. Parkrat sa nam stalo ze zadny tlmic seklo az na tvrdo nadoraz. Co by ste poradili? Vymenit tlmic,pruzinu,nastavenie? Nepotrebujem high end podvozok,ide len o to aby fungoval. Na tlmici nieje vidno unik oleja,na srobe som mal na max hard a na tlmici tazko povedat tak v polovici asi.
Ked jazdim sam pohoda, spolu sa nam tiez este nestalo ze by ho suplo az na doraz. Prvykrat az teraz ked sme boli nalozeny.
Nejake tipy?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvc 2018 03:21 #5448 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma zadní tlumič
Tak přesně ten samý problém mám já.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvc 2018 14:55 #5453 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma zadní tlumič
Kluci zatocte si stelovaci ventil nadoraz na tvrdo a posuvkou zmetre, o kolik vam vyleze pist nad pruzinou. Mel by vylezt cca o 12mm... Taky jsem mel zadek hodne mekky a zjistil jsem, ze mi chodi jen par mm... Po oprave obrovsky rozdil v tvrdosti pri maxhard:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.673 sekund
Powered by Kunena fórum