poskakuji jako koza

Více
09. dub 2020 21:13 #6029 od pepos
poskakuji jako koza vytvořil uživatel pepos
zdravím všechny , tak máme už docela teplo , máme tady také jakýsi virus a tak máme dosti času chodit kolem těch našich holek aprilek ;) a já mám problém a už mě to dožírá jak se mi nevede ho odstaranit , přede dvěma lety jsem opět zklouzl do caponordu no prostě srdeční záležitost , mám really raida , od samého začátku se tak nějak divně choval jako by poskaoval zvláště při nízkých rychlostech odskoky cítím z předního kola , přikladal jsem to dění doskákané přední pneumatice , něco jsem na ní ještě ujel a na podzim jsem měnil celou sadu dal jsem tam shinko 805 a hned je prubnul , no nic se nezměnilo poskakování zůstalo , nechal jsem vycentrovat kolo a opět nahodil shinko 805 pořád stejná písnička otravné poskakování , následovala výměna oleje v tlumičích pořád stejné (((((( říkám si možná shinko má velké špunty tak před týdnem jsem přezul sadu na metzeler karoo street a pořád stejné protivné poskakování hlavně markantní při dojezdu do obce rychlost 50-60 , po sto kilometrech je to už opruz a nejraději bych šel pěšky ((((( je možné že by to dělaly unavené pružiny ??? zdá se mi že když stojím a vezmu za brzdu tak jsou tlumiče při zhoupnutí docela měkké , zkoušel jsem regulaci zadního tlumiče a ten si myslím funguje , dělá mi to i když jedu sam i s polovinkou váhu mám 105kg ona 50kg , nějaké zkušenosti rady ??????????díky :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2020 22:10 #6031 od pepos
Odpověděl pepos pro téma poskakuji jako koza
....... také jsem se dnes díval na ty moje brzdy , já mám vepředu bremba P4 34/34 s adapterem , montovalo se to na RSV mille a tam byli plovoucí koutouče a já tam mám kotouče klasika origoš a přímo natvrdo a jsou už trochu i jeté , že by to bylo ono ? ((( každopádně jsem dnes hned objednal plovoucí na EBAY shodou okolností uplně přesně takové jaké má Pavel ETV )))))))

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. dub 2020 18:53 #6039 od aprilak
Odpověděl aprilak pro téma poskakuji jako koza
nevím stopro,ale zkus ložiska předního kola a když budou v poho tak ložiska v krku řízení

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.542 sekund
Powered by Kunena fórum