Otáčkoměr

Více
10. bře 2019 07:47 #5692 od Honza ETV
Otáčkoměr vytvořil uživatel Honza ETV
Zdravím Caponorďáci,
řeším problém s dobíjením, při vyjížďce jsem po dotankování na benzince doposud bezproblémové ETV (mám ho druhý rok) nenastartoval. Start na startovací kabely OK, otáčkoměr fungoval normálně. Po příjezdu domů ale zůstal viset otáčkoměr na 3500. Při hledání závady a po startu v garáži zůstal viset na 7000 a po dalším už na 9000 (i při odpojené baterii). Už se bojím startovat :( . Nemá někdo radu?
Jinak baterka je asi OK, po měsíční nečinnosti 12,85V, start napoprvé - napětí před samotným startem kleslo na 12,15V ale mám 2004 s automatickým svícením, po startu na volnoběh 13,03V ale při otáčkách cca 3000 jen 12,9V
Díky. Honza

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. bře 2019 17:39 #5693 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Otáčkoměr
Ahoj. To vypada na vyhorely konektor u regulatoru nebo mrtvy regulator. A zkontroluj pojistky v kastliku pod sedlem spolujezdce. To by mohl byt problem s tim otackomerem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. bře 2019 22:01 #5694 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Otáčkoměr
Měl jsem stejný problémy s tím startem na Capoušovi až do doby kdy jsem vyměnil zcela nový regulátor /od Itala/ za regulátor z Vape Kroměříž. Od těch dob nevím co je problém ze startem.
Když jsem totiž koupil mašinu postřehl jsem že původní regulátor dodává do systému prapodivné úrovně napětí, tož koupil jsem originál pro Capouše v Aspritu, po namontování přeměřil a ten to dělal stejně jenže trochu jinak. nebylo nikdy jisté, že mi nastartuje. Pro jistotu jsem před každou jízdou nabíjel - PAKÁRNA . Po výměně za Vape vše jak má být - ITALOVÉ NEUMÍ REGULÁTORY

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. bře 2019 15:15 #5696 od Honza ETV
Odpověděl Honza ETV pro téma Otáčkoměr
Ahoj a díky za radu. Hnědý konektor byl nic moc, propojil jsem prozatím "na tvrdo" Pojistky 30A jsou OK, to bylo to první, po čem jsem šel. A pořád nic :-(
Ještě jednou díky
Honza

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. bře 2019 15:23 #5697 od Honza ETV
Odpověděl Honza ETV pro téma Otáčkoměr
:-) díky moc, už se jako tonoucí "stébla chytám" a sezona za dveřmi.
Má VAPE jiné konektory než ten hnědý, takže je nutno jen upravit?
Díky Honza

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. bře 2019 20:53 #5698 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Otáčkoměr
Honzo všechny regulátory mají 5kabelu 3/žluté/ vstup střídavého napětí od alternátoru a dva výstupní černý /mínus -kostra / červený
/plus - 12V k baterii/ tyto dva kabely někdy bývají zdvojeny.
Vape regulátor má 5kabelů poctivý průřez tak, že se tam obtížně krimplují konektory.

Otevři si tady vlákno DOBÍJENÍ je tam 40stran o regulátorech vše už bylo napsáno .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.501 sekund
Powered by Kunena fórum