Kouř z elektriky

Více
11. dub 2021 16:40 #6174 od Slavíček
Kouř z elektriky vytvořil uživatel Slavíček
Zdravím, zhruba 6 let mám Capoše a každý rok jsem řešil stejný problém po zimě. Pravidelně jsem odpálil startovací relé. Měnil jsem baterky, ale Capoš je na elektriku rozmazlený. Letos jsem koupil Motobatt 16,5Ah, 240A. Capoš chytl na první dobrou bez keců, ale v zápětí se mi začalo kouřit z elektriky - a hodně. Baterka byla nová, plně nabitá, je jedno kolik má, nabitá by neměla mít větší dobíjecí proudy a zátěž na elektriku...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2021 18:06 #6177 od aprilak
Odpověděl aprilak pro téma Kouř z elektriky
To nevypadá na kouř ze startovacího relé to je jinde.ten kouř jde z pod zapalovací cívky a tam je zadní válec.nejde ten kouř od zadního svodu?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2021 18:56 #6197 od Slavíček
Odpověděl Slavíček pro téma Kouř z elektriky
Už to mám. Začal jsem to rozebírat a netrvalo to ani tak dlouho :). Byl to regulátor dobíjení. Původní majitel ho měnil za tohle co je na fotce. Nesedí tam a je i zaříznutý pilkou, aby se vešel. Dráty strčil do malých plastových čokoládek. Ty po čase ztvrdly a rozpadly se. Navíc je to vedle výfuku a teče tudy hodně proudu, takže o teplo není nouze. Všechny ty drýty stáhl páskou k sobě. Rozpadlo se to a vyskratovalo. Regulátor se z druhé strany otevřel a vyjiskřil se. Normálně ty dráty hořely... Koupil jsem od Vape R-106-1 a je klid.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.685 sekund
Powered by Kunena fórum