Držák navigace / mobilu

Více
16. kvě 2019 16:36 #5776 od Ch61
Držák navigace / mobilu vytvořil uživatel Ch61
Ahoj všichni, chtěl bych se vás zeptat / poprosit o radu. Chtěl bych si udělat, nebo sehnat nějaký parohy na držení navigace pod plexi. Pár obrázků více či spíše méně povedených věcí jsem už našel, ale většinou je to postavený tak, že to "leze" do přístrojovky, a tím kryje kontrolky nebo budíky. To nechci. Nemáte někdo něco ověřenýho? Nebo nevíte, kdo to dělá?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2019 11:28 #5777 od Ch61
Odpověděl Ch61 pro téma Držák navigace / mobilu
Takový kvanta nápadů a odpovědí jsem ani nečekal ...
Nejen v onanii platí "když něco chceš, tak si to udělej sám". Mám hotovo. Teď už pouze testy a vylepšování.
Tak dík!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. kvě 2019 15:40 #5779 od Dulík
Odpověděl Dulík pro téma Držák navigace / mobilu
já mám zkušenost jen z perfektním držákem na mobil...je to pecka

moto-drzak-mobilu.kvalitne.cz/

dlouho jsem řešil něco pořádného, pač jsem plastové držáky měnil každý rok. Tohle je kus materiálu za přijatelnou cenu.
Vím že to tvůj problém neřeší,ale kdyby náhodou někdo sháněl pořádný držák, tak můžu vřele doporučit.
Poděkovali: Ch61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. kvě 2019 16:57 - 23. kvě 2019 08:38 #5780 od Ch61
Odpověděl Ch61 pro téma Držák navigace / mobilu
Díky moc. O tomhle už vím. Dokonce to mám skoro "za barákem". Pan inženýr bydlí v Budějcích, a není problém s ním moudře pohovořit.

Jen ta adresa je jiná: www.moto-drzak-mobilu.cz/

Spíš potřebuju něco podle těhle fotek

Ale dík!
Poslední změna: 23. kvě 2019 08:38 uživatelem Ch61.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2019 10:42 #5783 od Ch61
Odpověděl Ch61 pro téma Držák navigace / mobilu
Dík DULÍK :-)
inspiroval jsi mně ke koupi toho držáku. BEZVA - BOMBA!! To fakt je sichr pro mobil.
Pán je mladej kluk, co mu to přemejšlí. Dělá tohle sám. Sám vymejší, sám realizuje. Titul si zřejmě tedy nekoupil, jak je tomu dneska běžné!

Můžu jen doporučit!

PS: Je skutečně tak bezpodmínečně nutný mít naprosto neuvěřitelně omezený vkládání fotek na 100k??? To je pak bezva prezentace, když degraduju fotku na velikost pro Nokii 3110!!
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. kvě 2019 16:51 #5789 od Nezmar
Odpověděl Nezmar pro téma Držák navigace / mobilu
Od pana Sobotky jsem pořídil taky držák na mobil. Dá se nastavit na různou velikost telefonu, má nástavec pro jízdu ve stoje a otáčení na výšku.
Vyvíjel jsem s ním držák na Hondu Crosstourera do r.v.2016. Měl v nabídce pouze 2016 a novější. Ještě mě dal za to slevu.
Je sním dobrá domluva a možná by se dala domluvit výroba držáku pro Caponorda, když si ho někde oměří.
S držákem jsem spokojený, používám v něm starý vyřazený vodotěsný mobil a ani ho už z něho nevyndávám.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.245 sekund
Powered by Kunena fórum