Rychlo spojky na přívod benzinu

Více
09. úno 2012 21:07 #481 od Myro
Tak takhle dopadnete pokud vám praskne rychlospojka nebo hadice pod nádrží. Za jízdy to musí být peklo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. úno 2012 10:01 #482 od alien898
Ahoj, tak já taky 2ks. Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. úno 2012 14:52 #483 od pavel d
Ahoj Caponordáci,mam kovovou jen tu hlavni hadici,tu slabší mam plastovou.Je nutné ji taky vymenit?A kde ji seženu?Dik za odpoved. :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. úno 2012 14:51 #484 od CapoRider
Ahoj já je kupoval na www.dex.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. úno 2012 18:53 - 14. úno 2012 20:42 #485 od Myro
Co se týče rychlospojek, tak já je měl na Kapoušovi v plastu až do 60tis.km a po sundání nádrže s nima nebyl žádný problém. Povedla se mi utrhnout až při opakované manipulaci s nádrží /nechal jsem nádrž podržet manželkou/ a bylo to. Před tím někdo musel tu nádrž sundat minimálně 6-10x /výměna svíček a filtru/ a vše přežily, takže pokud nejsou mechanicky poškozený a těsní nemusíš mít obavy že by ti samy o sobě prdly. Já jsem si potom prohlídl tu druhou "zdravou spojku" a byla tam malá viditelná prasklinka, která sice netekla ale riskovat jsem to nechtěl.

Tady je pohled pod moji nádrž s nově udělanýma spojkama.

Tu opancéřovanou jsem musel dát nakrimplovat u firmy co dělá vysokotlaké hadice. Celá ta sranda mě přišla pro obě hadice včetně materiálu na cca 1500kč. Oni ty kovové mají tu výhodu, že se při rozpojování nepřidírají a jdou pěkně od sebe i do sebe což u plastových byl problém.
Poslední změna: 14. úno 2012 20:42 uživatelem Myro.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2012 17:34 #486 od pavel d
Dik za odpovedi,ale jde mi o tu černou hadici na fotce.Take ji nemas opletenou,tlak v ni neni,ale co kdyz praskne,je nejake riziko?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.821 sekund
Powered by Kunena fórum