Přídavné plexi

Více
25. bře 2016 08:17 #3600 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Přídavné plexi
Ty otvory tam význam mají. Funkce deflektoru spočívá v tom, že je předsazený a přesazený přes plexi. Vzduch proudí přes horní hranu deflektoru, ale také úzkou mezerou mexi plexi a deflektorem a právě toto proudění má největší význam. Proud vzduchu se v úzké štěrbině urychlí a jakoby nadzvedne hlavní proud, který proudí přes horní hranu deflektoru. V případě, že tam deflektor není, vznikají prouděním přes hranu plexi turbulence za hranou plexi. Ty otvory mají v podstatě stejnou funkci jako ta štěrbina mezi plexi a deflektorem. Je to v podstatě stejná situace, jako když fouká vítr přes vrchol kopce nebo přes hřeben. Za ním vznikají turbulence. Kdo má trochu povědomí o létání, ať s letadlem nebo třeba modely, ví o čem mluvím ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. bře 2016 09:53 - 25. bře 2016 09:53 #3601 od krizik1
Odpověděl krizik1 pro téma Přídavné plexi
Když je tu řeč o proudění vzduchu, smrdí mi výpary z nádrže přímo do nosu (bez ohledu na rychlost. Řešil to někdo?
Poslední změna: 25. bře 2016 09:53 uživatelem krizik1.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. bře 2016 10:34 #3602 od mikap
Odpověděl mikap pro téma Přídavné plexi
Tak se aspoň u mne začala projevovat načlá plastová spojka přívodu paliva. Bacha na to.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. bře 2016 12:37 #3605 od krizik1
Odpověděl krizik1 pro téma Přídavné plexi
Spojky mám vyměněny, ale je pravda, že po jejich výměně to asi smrdí méně. Mechanik říkal, že je to odvzdušnění a víceméně normální. Mám možná jen moc citlivej chobot :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2016 06:59 #3821 od Boris
Odpověděl Boris pro téma Přídavné plexi
Zdravím kolegové,

chtěl bych se optat, zda má někdo z vás na Capu namontované přídavné plexi od GIVI (KAPPA) AF 260.

Pokud máte, je funkční podle vašich představ? Je přes ně vidět? Viděl jsem je na mnoha dalších motorkách, ale na Capu ještě ne...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.231 sekund
Powered by Kunena fórum