PAVIKOVO Capo

Více
07. srp 2019 19:55 #5856 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Znáte někdo osobně tuhle moto?
Pavík: Spíš jsem chtěl upozornit na cenu /vyšší než je zdrávo/ a na to, že nové lakování může signalizovat i vážnější skryté vady po havárii.

Já jsem za těch 65táců tenkrát koupil toto, to výše jsem z toho teprve vykřesal
:P :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. srp 2019 21:07 #5857 od PAVIK
Ahoj, jo v pohodě, je mi to jasné, že cenovka je vyšší. Také hodlám o něco smlouvat. Pokud by se při prohlídce ukázalo, že dostala velkou ránu, pak od toho dám ruce pryč. Malý pád má za sebou skoro každá motorka. Při telefonátu s majitelem to vypadalo, že nic netají. Něco o té motce je i na Motorkářích, dělal jsem, že jsem si to nevyhledal a sám mi říkal závady, které řešil. Popravdě jsem ochotný dát o něco víc peněz za hotovou motorku, než jí dávat postupně během provozu do pořádku. Na to mám staré stroje, tohle bude užitkáč na každodenní ježdění.
Prohlížím i jiné inzerce a příští týden zřejmě pojedu na jednu ještě kouknout do Dačic. ˇSkoda jen, že teď v dohledné době nemám čas vyjet na obhlídku vzdálenějších inzerátů (na Olomoucku se urodilo).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. srp 2019 19:14 - 11. srp 2019 19:15 #5867 od Bublajz
Taky mám v plánu na zimu zkusit prodat svého Caponorda. Většinu věcí už má taky uděláno a najeto 86500 km. Je čas na Rally Raida 1200 :)
Poslední změna: 11. srp 2019 19:15 uživatelem Bublajz.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. srp 2019 16:18 #5869 od PAVIK
Zítra se jedu na tu zmiňovanou do Mariánek podívat, tak jsem na to zvědavý.

Bublajz: pokud do zimy nic nekoupím, určitě bych se ozval.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. srp 2019 21:27 #5871 od PAVIK
Před chvílí jsem ji přivezl domů. Musím uznat, že je to pořádný parník oproti Transalpu. Z toho denního svícení pod hlavním světlem jsem musel vyškubnout dráty, protože oslňuje jak prase a zapojeno je bez vypínače... Jinak zatím spokojenost.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. srp 2019 05:21 #5872 od Ch61
Odpověděl Ch61 pro téma Znáte někdo osobně tuhle moto?
Tak si ji užívej!! A ať slouží bez problémů, a k Tvé spokojenosti.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.606 sekund
Powered by Kunena fórum