Caponord Sraz 2018 - Český ráj

Více
29. led 2018 20:43 #5124 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Caponord Sraz 2018 - Český ráj
Tak na poslední chvíli, ale přesto hlásím Myro+Laďka rezervováno a zaplaceno.
Už se na Vás těšíme :-D .
Jo samolepky zase nachystám tak kdyby někdo měl nějakej nápad k realizaci dejte vědět.

Myro
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. led 2018 21:09 #5125 od Jardas
Super Myro.Já myslím,že se s tebou Simon spojí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. led 2018 11:26 #5127 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Caponord Sraz 2018 - Český ráj
Jo od Simona jsem dostal zprávu už v prosinci. Dostalo mě, že se musí platit závazně záloha a i když to nejsou zas tak zásadní peníze tak je nehodím do luftu. Vždycky se na sraz těším a zatím jsem byl na každém, atmosféra je vždy úžasná a myslím, že i hodně přispívá k tomu že se Caponord stává kultovní motorkou, kterou si hodně z nás drží už jen kvůli komunitě, protože dříve nebo později ho někdo technicky nejspíš dohoní :-D.

Těším se na Vás Myro

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. led 2018 11:49 #5128 od Simon4ever
Ahoj Myro,
asi nejsi jediný koho dostalo, že se musí platit záloha a už vůbec bych si nepřál aby jsi vyhodil prachy do luftu :)
Z 5 kempů které jsem v Českém ráji oslovil chtěli zálohu všechny. A kdo zná Český ráj a vytíženost kempů od počátku června určitě se mnou souhlasí. Na dobré slovo se tu nehraje!
Proto bylo vše dohodnuto korektně s majitelkou kempu a veškeré kontakty jak pro informování tak rezervaci jsem dal transparentně sem na fórum.
Také se na Tebe těším a ohledně samolepek se s Tebou ještě spojím OK?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. led 2018 13:19 #5129 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Caponord Sraz 2018 - Český ráj
Simone, to je jasné jen tenhle model docela dost lidí odrazuje. Protože jsou všichni dost vytížení a do poslední chvíle neví co bude zítra na tož co bude za 1/2roku. A teď je nás přihlášených do 20-ti lidiček ostatní budou řešit jak se tam dostat případně shánět ubytování v okolí. Není to ani náhodou nic proti Tobě prostě je to tak Český ráj je hodně v kurzu. :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. led 2018 14:34 #5130 od Jardas
Myro,já jezdím na BIG srazy.Letos je to 19.ročník a nejezdí tam 30 ale 100 lidí a skoro vždycky se platí takhle dopředu také záloha a nikdo se nad tím nepozastavuje.Já chápu,že jste zvyklí z Hovězího,že se tam nic neplatí ale každý kemp není stejný.Koneckonců když někdo jede např.k moři na dovolenou nebo do Doks na blbý Mácháč,tak taky musí zaplatit zálohu předem.Je to živobytí majitelů kempu a ti se prostě bojí aby náhodou neměli prázdné chaty.
A kdyby si náhodou z jakéhokoli důvodu jet nemohl nebo kdokoli jiný,tak si tu chatu vezme někdo jiný který tam přijede na blint a peníze ti vrátí.Nebo se to dá udělat i jinak.........
Na všechny se se Simonem těšíme ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.785 sekund
Powered by Kunena fórum