Turbulence

Více
01. kvě 2013 18:23 #1275 od Giovany
Turbulence vytvořil uživatel Giovany
Ahojte všichni,, mám dotaz zda má někdo podobnou zkušenost,, mám vyšší plexi než origo,, je na něm ještě přidáný deflektor,,Proč píšu,,mám pocit že kolem 100-120 jsou za štítem velké turbulence a cítím se v přilbě jako kdybych měl hlavu u nějakého ventilátoru :huh: Něco jsem už přečetl a připisují to právě vyššímu plegu,,tak nevím?? Je pravda že mám nějakou nizkou řadu integral od Airohu,, může to být i přilbou,,ale když jedu tu samou rychlostí na DR-ku kde neni žadné plego tak se mi zdá že takový hluk v helmě neni??

Chystám se koupit tento týden Schuberth C-3 ,,ale mám pocit že to nebude jen přilbou,,nýbrž i to plexi v tom hraje něj roli...co vy na to vy zkušenější kteří tu motorku máte déle??

Je pravda že jsem najel teprve 200km...žádná sláva. :P

Sono sempre moderato critico!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2013 18:33 #1276 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma Turbulence
Ahoj, mám ten samý problém. Vymenil som origo za turistické, ale nepomohlo to. V prilbe furt brutálny hluk. Mám Nolan 103.... obdobne na Honde som mal úplný kľud. Tiež by som rád Schubertku ale 12 litrov sa mi zdá celkom dosť bez istoty, že sa to zlepší. Daj vedieť či to pomohlo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2013 05:20 - 02. kvě 2013 05:23 #1278 od Giovany
Odpověděl Giovany pro téma Turbulence
No helmu jsem chtěl i tak novou,,, chci vyklopku a tak po přečtení milionů recenzí mám hlavu jak škopek :cheer: No ta Schubrthka neni levná ale hodně lidí ji chválí,také jsou tací co ji nechválí,, věřím že může být i srovnatelná přilba v některých parameterech ale kdo to objektivně posoudí???,tak uvidíme... Jinak zkusím ještě něco udělat s tím deflektorem nebo jak se tomu nadává,,zkusím jej odklonit,,je to na takových pantech ,,takže se tím dá měnit proudění vzduchu...

Sono sempre moderato critico!
Poslední změna: 02. kvě 2013 05:23 uživatelem Giovany.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2013 07:43 #1279 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Turbulence
Mám na Caponordu zvýšené plexi o 10 cm od Ermax (ermax.fr/modele2-ETV_CAPONORD_2002_2003-177.html). Nahoře je trochu prohnuté směrem dopředu. Co mám Capo, tak jsem měl integrálku Laser, dva typy výklopek od Airoh a těď mám zase integrálku HJC. Měřím 181 cm a nikdy jsem s tím, co píšete problém neměl. Asi záleží na provedení plexi.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2013 10:32 #1280 od smazak73
Odpověděl smazak73 pro téma Turbulence
No zvýšený plexi nemám ,ale mám ten deflektor od givi naklápěcí na čtyřkloubovým mechanismu ,ale po namontování mi to dělalo to samé co píšeš ty,hrozný hučení.
Přišlo mi to naklápění takový divný naklápělo se to od plexi. Tak jsem to vzal upravil díry v plexi a celý jsem ho otočil o 180 stupňů a je klid jako v pokojíčku do 150km/h jde v pohodě poslouchat hudba, hučení zmizelo a jde jet s vyklopenou přilbou. Jinak helmu mám Nolan 103.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. kvě 2013 11:44 #1282 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma Turbulence
tak neviem, mam 190 cm daval som ermax, nepomohlo. deflektor nemam, ale budem ho tam musiet dat..... :angry:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.590 sekund
Powered by Kunena fórum