Turbulence

Více
02. kvě 2013 19:14 #1293 od standa
Odpověděl standa pro téma Turbulence
Mám zvýšené plexi a bylo to málo (mám 183). Tak jsem koupil deflektor od Wunderlich a je po problémech (tedy s turbulencema).
To origo i to vyšší plexy má podle mě tak hloupý odklon (nebo úhel sklonu? :( ;) ), že by pomohlo jedině plexi rozměru hodné Gold Wingu. S deflektorem je to paráda do doby než začne pršet (jde málo vzduchu na plexi helmy) a když je pařák tak vůbec nezavírám helmu.
Takže suma sumárum ty turbulence mě tak sra..., že přežiju i výše uvedené neduhy deflektoru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 05:36 #1295 od Giovany
Odpověděl Giovany pro téma Turbulence
Já to takto koupil,,nevím od jakého výrobce je to plexi,,hledí v přilbě mohu mít otevřené to je celkem o.k. ale ty turbulence jsou spíš za mnou přesně jak píše smažak''





Sono sempre moderato critico!
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 07:01 #1296 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma Turbulence
Ty jo to jsem čekal že to bude menší.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 07:13 #1297 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Turbulence

Giovany napsal: Já to takto koupil,,nevím od jakého výrobce je to plexi,,hledí v přilbě mohu mít otevřené to je celkem o.k. ale ty turbulence jsou spíš za mnou přesně jak píše smažak''






To tvoje plexi je vůbec nějaký divný. Boční roh plexi zasahuje do blinkru a uchycení bočními šrouby chybí. Přijde mi, že je dost nakloněný dozadu. Origo vypadá takhle:
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 07:22 - 03. kvě 2013 07:31 #1298 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Turbulence
Giovany koukám že máš starší model Capouše a tur.plexi pro nový model navíc deflektor velké plochy z kouřového pelxi. Nedělá ti to problém ve výhledu.
Já zatím používám originální plexi bez deflektoru a při použití přilby od Suomy jsem neshledal žádný hluk ani turbolence /měřím 187cm/. Loni jsem si pořídil vyklápěčku od LS2 a pokud jedu solo tak tam turbolence jsou. Paradoxně pokud jezdíme ve dvou se ženou tak je vše v poklidu a i při rychlostech nad 150km/h je to v poho.
Loni jsem si za pár šušňů /1300kč/koupil ve výprodeji tur.plexi GiVi. Zatím jsem ho nepoužil a po téhle diskuzi mám docela obavy co mi to udělá. Asi vyzkouším a uvidím.

Takhle vypadá tur.plexi od Givi pro starší model
Poslední změna: 03. kvě 2013 07:31 uživatelem Myro.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 07:51 - 03. kvě 2013 07:53 #1299 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Turbulence

CapoRider napsal: Ty jo to jsem čekal že to bude menší.


Brácha má na V-Stromu tenhle deflektor a nemůže si ho vynachválit.
Přílohy:
Poslední změna: 03. kvě 2013 07:53 uživatelem zdemal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.726 sekund
Powered by Kunena fórum