Olejová tryska

Více
12. zář 2019 09:50 #5900 od PAVIK
Odpověděl PAVIK pro téma Olejová tryska
Dnes jsem sehnal trysku 40 a při výměně oleje jí tam zkusím dát. Oproti Transalpu, kterého jsem měl dosud, je řazení neutrálu dost hrozný. Ostatní kvalty se naopak řadí líp, ale hledání neutrálu je horší než na čínském enduru Shineray, které mám na ježdění kolem komína... On možná trochu pomůže i správný olej.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. zář 2019 22:16 #5901 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Olejová tryska
To máš spíš dodrbanou převodovku. I po 100tis.km mi jde řadit krásně, mnohem novější stroje by se mohly učit...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2019 10:06 - 15. zář 2019 10:07 #5902 od PAVIK
Odpověděl PAVIK pro téma Olejová tryska
To si trochu nerozumíme. Kvalty jako takové tam jdou všechny krásně a bezhlučně, to zas Alp byl horší. Pokud dávám neutrál při dojíždění, pak tam jde hezky. Když poskakuji na jedničku a potřebuji dát neutrál (typicky kolony ve městě), pak se loví špatně. Přesně tohle popisovali na zahraničních fórech u RSV a údajně výměna trysky z 60 na 40 pomohla (ono taky nějaký důvod změny trysky u ročníků 2003+ bude). Dál jsem zjistil, že předchozí majitel tam lil sice kvalitní olej, ale 10W40 místo požadovaného 15W50, což taky může dělat své... Po výměně uvidím, každopádně se s tím dá žít i v tomhle stavu (jenže já jsem perfekcionalista;))
Poslední změna: 15. zář 2019 10:07 uživatelem PAVIK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. zář 2019 13:47 #5907 od Feiver
Odpověděl Feiver pro téma Olejová tryska
Když jsem koupil Anču, tak jela podle údajů na oleji 10W-40, od té doby dávám poctivě 15W-50 od Repsolu, kterou doporučuje výrobce a u řazení jsem velký rozdíl nepocítil jen tišeji zapadají rychlosti, ale rozhodně lepší je práce spojky. S tryskou neporadím, mám stroj už po liftingu v 2004

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2019 20:09 #5908 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Olejová tryska

PAVIK napsal: To si trochu nerozumíme. Kvalty jako takové tam jdou všechny krásně a bezhlučně, to zas Alp byl horší. Pokud dávám neutrál při dojíždění, pak tam jde hezky. Když poskakuji na jedničku a potřebuji dát neutrál (typicky kolony ve městě), pak se loví špatně. Přesně tohle popisovali na zahraničních fórech u RSV a údajně výměna trysky z 60 na 40 pomohla (ono taky nějaký důvod změny trysky u ročníků 2003+ bude). Dál jsem zjistil, že předchozí majitel tam lil sice kvalitní olej, ale 10W40 místo požadovaného 15W50, což taky může dělat své... Po výměně uvidím, každopádně se s tím dá žít i v tomhle stavu (jenže já jsem perfekcionalista;))

měl jsem samozřejmě na mysli i řazení neutrálu, který jde naprosto dokonale řadit kdykoliv...používám výhradně Motul 15W50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2019 21:42 #5909 od PAVIK
Odpověděl PAVIK pro téma Olejová tryska
Uvidím po výměně oleje. Už mám koupený 15W50, rovnou zkusím i tu trysku a pak poreferuji jak to dopadlo. Asi to bylo kus od kusu. U některých rsv si na to stěžovali už od novoty, jiné byly úplně bez problému. Dohledal jsem, že u nějakého kusu chyběla ta tryska z fabriky, zapomněli jí namontovat... To už by ale u té mé musela být klika po smrti.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.646 sekund
Powered by Kunena fórum