TuneECU

Více
30. bře 2014 19:28 - 30. bře 2014 19:29 #1805 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma TuneECU
Pokud Vám padá připojení, zkuste odizolovat kabel a izolaci přiletujte na GND (uzemnění) na plošném spoji OBD kabelu. Mě se TuneECU občas odpojilo při běžícím motoru, a tato úprava pomohla.
ZDE originál popis o s obrázky
Poslední změna: 30. bře 2014 19:29 uživatelem CapoRider.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. úno 2015 18:23 #2481 od petr0604
Odpověděl petr0604 pro téma TuneECU
Snad mi někdo poradíte. Sehnal jsem si obd kabel (origo VAG) a k tomu konektor s piny. Vyrobil jsem si capo redukci, nainstaloval jsem Tune Ecu, připojil kabel, nainstaloval ovladače atd. Problém je, že když to připojím podle postupu zde na fóru tak mi v rohu Tune Ecu bliká jen červená a nechce se to spojit s jednotkou. Nevíte co tomu je? Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. úno 2015 18:21 #2489 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma TuneECU
Ahoj, máš redukci určitě správně zapojenou? Když připojíš PC, spustíš TuneECU a zapneš klíček tak je to taky červené?
Jak máš udělanou tu redukci? Já jsem měl taky redukci a nechodilo mi to tak jsem kabely přiletoval napevno k OBD kabelu a na ně dal ten servisní konektor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2015 16:05 #2490 od petr0604
Odpověděl petr0604 pro téma TuneECU
Zapojení bych měl mít ok, pošli mi email do SZ pošlu ti fotku do emailu a mrknul by jsi mi na to.... Jinak to mám naletované napřímo do OBD.

- zapojím kabel do PC, ten zabliká červenou led a Pc ho najde

- zapnu tune ecu, v pravém rohu to bliká červeně a u toho zabliká i červená led

- při zkoušení s moto se to chová stejně jen s tím rozdílem, že svítí na VAGu zelená ledka napájení 12V

Zkoušel jsem i jiné ovladače a nic, mám XP.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. bře 2015 21:13 - 05. bře 2015 21:14 #2500 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma TuneECU
Já mám TuneEcu v provozu. Tak kdyby někdo potřeboval, pohybuju se mezi Zlínem a Vsetínem. Jinak mám redukci udělanou z OBD zásuvky z Opela jen napinovanou podle potřeby a mám ji zabudovanou přímo v motorce pod spolujezdcovým sedadlem v prostoru pro nářadí. Ale mám trošku vytuněnou celou elektroinstalaci :-) Všechno mi fungovalo na prvý raz:-) redukci na origo Capo mám taky.
PS: prohlídněte si konektor v motorce, jestli není zelený...já jsem ho měl úplně sežraný.
Poslední změna: 05. bře 2015 21:14 uživatelem FonziETV.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. dub 2015 23:19 #2583 od Méťa
Odpověděl Méťa pro téma TuneECU
Zdar pánové, chtěl bych protáhnout motorku přes TuneECU, ale zatím k tomu nemám zařízení. Chtěl bych poprosit, jestli by zde byl někdo ochoten, kdo s tím máte zkušenost, mi motorku přes TuneECU projet. Jsem z Litoměřic, někam dojet není problém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.677 sekund
Powered by Kunena fórum