Střílení do výfuků

Více
09. říj 2017 10:55 #4971 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Střílení do výfuků
Ahoj. Prehrat mapu a mit v poradku serizeni podtlaku a neprostreleny podtlakovy ventil. Jinak samozdrejme cisty vzduchac, v poradku vsechny 4 civky a svicky. Motorky uz maji nejaky patek za sebou a uz chteji nejakou tu udrzbu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. říj 2017 18:11 - 09. říj 2017 18:57 #4972 od Petr_69
Odpověděl Petr_69 pro téma Střílení do výfuků
Ahoj, zatím dík za odpověď, počtu si na fóru, ať zjistím co zvládnu sám a když tak písnu o pomoooc. :). bývalí majitel také mluvil o přehrání map, ale našel jsem i v jeho záznamech, že byl v A spiritu a na jednom válci psali, že má horší spalování, je možné aby byla špatná cívka a nerozsvítila se závada?, svíčky prý měnil, ale stejně jsem koupil nové iridiové. Dále se mi nezdá vůle na plynu, montoval tam vyhřívané rukověti a moc se mi nezdá vůle a také na to, že to má nové relé Vape R 106-1 a novou baterii tak 14,5 Voltu jen bez světel, po rozsvícení je to max 14 a s blinkry 13,6. Pak také teplota, jel jsem zatím jen domů v dešti a vichru a pak jen evidenčka, ale na dálnici v 15 stupních a rychlosti 130 - 150 a teplota max 70 stupňů.
snažím se najít nějaké info o seřízení podtlaků a podtlakovém ventilu, zatím jsem nanic nenarazil.
Poslední změna: 09. říj 2017 18:57 uživatelem Petr_69.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. říj 2017 11:17 #4973 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Střílení do výfuků
Civka muze byt spatna i kdyz chybu nevypisuje. Jednotka je schopna pohlidat pouze primiarni vinuti a kdyz je chyba na sekundaru, nepozna to.
Regulator dobijeni neni primarni pricinou problemu s dobijenim. Pricina byva nejcastej v kabelazi a konektorech. Ale to je tu uz popsane asi tisickrat, tak pohledej. Teplota je v pohode. Termostat otevira pri 72 stupnich.
Serizeni podtlaku je popsano v manualu. Pokud mas vahy, tak je to jednoduche. Zakladem je mit jeden sroub vzdy zavreny. Klapky musi byt pred tim ciste a zkontroluj jestli nemas praskle priruby pod klapkama. Byva to casto. A vsechny hadicky co vedou z klapkoveho telesa. Nekdy byvaji praskle. Podtlakovy zpetny ventil je v podtlakovem vedeni k antihop spojce od klapkoveho telesa. Jinak kdybys potreboval civky nebo ty zminene priruby, dej vedet. Umim o dost levnej. A vubec kdybys potreboval radu, klidne se ozvi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. říj 2017 17:52 - 10. říj 2017 19:05 #4974 od Petr_69
Odpověděl Petr_69 pro téma Střílení do výfuků
Díky za rady a pomoc určitě využiju, cívka se dá změřit, nebo jen háže, neháže jiskru? Elektriku pořeším s BIGem jsem to měl podobně. Teplotu jsem po odpovědi ještě večer na fóru také našel, takže super. Ale podtlaky jsou zatím pro mě španělská vesnice. Krom 350 od Jawy, jsem měl DR 750 BIG, jeden hrnec a dva karburátory. Váhy nemám a manuál jsem našel jen v angličtině, jsem 70 ročník (ve škole, jen ruština :( ). Předchozí majitel tvrdí, že podtlaky utěsnil? no nevím, dobíjení měl také za vyřešené a to dal na palubku voltmetr, takže to měl stále na očích. A ještě, jednu otázku mám nezodpovězenou :) , kde seženu konektor k úpravě OBD kabelu, jinak jsem z Chlumce u Ústí nad Labem, není někdo, kdo už přehrával poblíž?
Poslední změna: 10. říj 2017 19:05 uživatelem Petr_69.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čvc 2018 11:10 #5427 od Peter a Lulu
Odpověděl Peter a Lulu pro téma Střílení do výfuků
Ahoj. Chcel by som ta poprosiť o radu, kde by som si mohol objednať priruby tiež som našiel na nich praskliny tak by som to chcel mať vše ôk. Ďakujem za každú radu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čvc 2018 13:15 #5428 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Střílení do výfuků
Ahoj. Priruby jsem ti schopen dodat za 2500Kc kus. Normalne stoji skoro 4000Kc kus. Je to normalne original novy dil. Zadna replika ani nic podobneho. Kdybys potreboval, zavolej na telefon co mam v profilu a domluvime se.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.599 sekund
Powered by Kunena fórum