Spojka

Více
24. čvn 2012 18:26 #673 od MOZUCHYN
Odpověděl MOZUCHYN pro téma Re:Spojka
Dík za foto a rozměry.Přestal jsem to řešit změnil jsem polohu spojkové páčky na menší chod a problém zmizel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čvc 2016 18:44 #4207 od Bjaci
Odpověděl Bjaci pro téma Re:Spojka
Čaute chlapi.. Nevíte někdo jestli se dá něčím nahradit originál spojková pumpa brembo na řiďítkách? Myslím tím třeba z nějaké jiné motorky protože tahle brembo se mi nedaří nikde sehnat a novou se mi kupovat vážně nechce.. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čvc 2016 06:40 #4208 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Re:Spojka
V nastavení Kuneny není zadáno eBay APP ID

Pro Moto Guzzi, ale objednací kód 8106713 je stejný.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čvc 2016 07:19 #4209 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Spojka
www.stein-dinse.biz/Brembo/Kupplungszyli...ro-9-1-2::20494.html

Tady je original...je tam popsane z ceho to pasuje, tak mrkni...je tam od bremba celkem velky sortiment i z tech repsetu...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čvc 2016 09:00 #4215 od srabus
Odpověděl srabus pro téma Spojka
Ahoj vrátil sem se teď z dovolené a posledních 700km mi začala blbnout spojka. Teda aspon si myslim že je to spojka.. Když chci při jizdě zařadit nahoru tak se mi to tak 2-3 vteřiny drží v otačkach po zmáčknutí spojky ve kterých sem řadil než spadnou.

Nestalo se vám to někomu nebo nemáte s tim někdo zkušenost co by to mohlo bejt? Teď sem spojku odzvdušnil ale problém stále zustavá. :dry:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čvc 2016 09:04 #4216 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Spojka
To spojkou nebude. Zabírá ti spojka normálně někde uprostřed chodu páčky nebo hned na začátku? Řadí to normálně nebo to při řazení kopne? Neklouže za jízdy při prudkém přidání plynu?

Tohle chování nemá se spojkou nic společného. Tam bude zakopaný pes někde jinde :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.583 sekund
Powered by Kunena fórum