snímač rychloměru

Více
31. čvc 2016 11:48 #4238 od Patlalapaprtala
Odpověděl Patlalapaprtala pro téma snímač rychloměru
Oprava snímače rychlosti vyřešena!!! Děkuji tímto Fonzimu za sdílení odkazu, kde se tohle řešilo.
moto-abruzzo.com/2014/speedo-sensor-thoughts/
kde jsem zjistil, co že mně to za prevíta otravuje život. Následovala citlivá preparace z těla samotného čidla, kde byl Hallův snímač otáček zalepený v nějaké hmotě podobající se silikonu. Doporučuji pracovat opravdu bez většího násilí, protože v dolni polovině se po obvodu nachází distanční nálitky, aby nedošlo dlabáním k jejich poškození, jako i k poškození samotné schránky čidla.Nastala další fáze vyhledávání kdo by to mohl v ČR prodávat. Jedná se o snímač. zn. Honeywell 1 GP 7001, takže jsem začal u zastoupení této firmy v Praze. Spousta přepojování na někoho někam, téměř k ničemu. Nakonec se na mě usmálo štěstí a já dostal kontakt na firmu Atrolat v Třinci, www.atrolat.cz/, opravdu BINGO! Za snímač jsem zaplatil 212,- Kč + poštovné a do týdne byl doma. Po zpětné montáži vše funguje!!! :) Jako krycí klobouk jsem použil vršek z kancelářského lepidla a po drobné úpravě pasuje opravdu přesně.Tohle vše jsem zalil silikonem a spasoval. Foto nemám, proto tak sáhodlouhý popis.
Třešnička závěrem, nové čidlo Vám v Partsdepot jistě rádi prodají. Cena lidová, pouhých 4.120,- Kč

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. srp 2016 18:50 #4242 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma snímač rychloměru
Čau tak to mě docela potěšilo že se to nechá opravit za rozumnej peníz . Právě brázdím silnice s manželkou u Lago di Garda a přestal mě včera fungovat tachometr i s počítadlem km tak si myslím že to bude snímačem ještě že mám navigaci abych věděl kolik jedu a kolik jsem najel kilometrů .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. kvě 2017 21:27 #4597 od DuffGNR
Odpověděl DuffGNR pro téma snímač rychloměru
Ja mam od kúpi iný problém, ručička tachometra si robí čo chce, sem tam pekne ukazuje par sekúnd potom začne behať až k maximu a zasa späť, súčasne začne podľa toho aj pripocitavat kilometre, po minulej sezóne to vzdal krokovy motorček tak som nahodil nový a dúfal ze problém zmizne ale bohužiaľ pretrval, a veľmi podstatná vec je ze to robí aj keď je len zapnuté zapalovanie ale motor vypnutý a motorka stoji na mieste, ale ručička si z ničoho nič začne behať ako sa jej zrovna zachce, skúšal som dnes aj odpojiť čidlo ale stále chodí hore dole občas sa zastaví na nule aj na dlksie, tak babo rad

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. kvě 2017 19:27 #4599 od aprilak
Odpověděl aprilak pro téma snímač rychloměru
Mě přestala fungovat celá přístrojovka tak jsem jí vyndal udělal bypass kondíku a přístrojovka maká jenom tacho blbne,když jedu do 80km tak ukazuje dobře víc ale neukáže a do doby než zastavim tak ukazuje málo cca když jedu 50km ukazuje 30km.Po zastavení a rozjetí se tak do tý 80km ukazuje dobře tak tomu nerozumim.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. kvě 2017 20:27 #4602 od čuník
Odpověděl čuník pro téma snímač rychloměru
Zdar jak svina, Někde tady ve foru byl kontakt na opravu přístrojovek. Myslim, že to dělalo někdo z Přerova!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. kvě 2019 19:50 #5770 od Raiso
Odpověděl Raiso pro téma snímač rychloměru
Ahoj všem...
Než se pustim do oprav, které popsal Patlalapaprtala (btw. díky za návod), nemáte někdo náhodou snímač navíc :D Za rozumnou cenu?
Díky za odpověď...B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.674 sekund
Powered by Kunena fórum