snímač rychloměru

Více
28. lis 2015 15:56 #3156 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma snímač rychloměru
Snímač snímá každý šroub na kotouči. Jsou všechny stejné a je jedno kam který dáš. Pokud má jiné číslo budou v něčem rozdílné, což potvrzuje i tvá zkušenost. Snímač se dá koupit nový nebo mrkni po inzerci na tipmoto.cz a motorkářích. Občas se tam objeví moto na díly nebo díly.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. lis 2015 16:00 #3157 od tkuc
Odpověděl tkuc pro téma snímač rychloměru
půjčím snímač od kámoše přímo z caponordu a uvidím,pak budu laborovat dál,momentálně jsem chcíplej s nudlí u nosu,až bude líp tak se do toho pustím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2015 08:32 #3161 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma snímač rychloměru
Jinak s tím párováním přístrojovky a ecu je to blbost. Capo nemá IMMO:-) Zaplať pánbuh....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. lis 2015 18:31 #3164 od tkuc
Odpověděl tkuc pro téma snímač rychloměru
tak odzkošen snímač z přímo z funkčního caponorda a ejhle - pořád nic.Chová se to úplně stejně - max 25km/h.Chyba bude někde jinde

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. pro 2015 17:04 #3165 od tkuc
Odpověděl tkuc pro téma snímač rychloměru
tak další poznatek,vyzkoušel jsem ten pořízenej snímač na kolegově motorce a funguje,rozdíl je asi jen v natočení toho ouška - při namontování kablik směřuje dozadu.Tak jsem rád že jsem nevyhodil zbytečně peníze za snímač a budu laborovat dál.Zkusím se podívat na budíky jestli tam není povolenej konektor ale nic jiného mne nenapadá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvn 2016 17:29 #4101 od Patlalapaprtala
Odpověděl Patlalapaprtala pro téma snímač rychloměru
Ahoj, pokud by náhodou kolem někoho z Vás šel tento snímač, dejte prosím vědět. Je to otrava se někoho pořád ptát a kolik jsme najeli....? :) Vylučovací metodou vím, že v mém případě je po smrti.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.594 sekund
Powered by Kunena fórum