Blinkry alternativa

Více
19. zář 2013 16:21 #1643 od PavelETV
Odpověděl PavelETV pro téma Blinkry alternativa
Já mám rok 2003, model 2004 ve verzi RR, tedy už s novou maskou. I když "chytrá kniha" uvádí 21W tak ve všech blinkrech mám 10W.
Zřejmě nečekaná inovace :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čvn 2014 08:34 #2061 od Fernet-stock
Odpověděl Fernet-stock pro téma Blinkry alternativa
Zdravím, jen jedna teoretická. Píšete, že Vám blinkry svítí. Mě taky, ale jen s nízkýma otáčkama. Když přidám plyn tak začnou v pohodě blikat. To je tím přepínačem, nebo je problém někde jinde? Tohle spíš vypadá na kolísání napětí ne?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čvn 2014 11:28 - 11. čvn 2014 11:29 #2062 od wp_thunder
Odpověděl wp_thunder pro téma Blinkry alternativa
Zdar
Tak kolísání napětí lze jednoduše změřit multimetrem. Tj Shoď sedlo a připoj to nejlépe na kontakty baterie, nastartuj a odečítej změnu napětí v závislosti na otáčkách. Mělo by se to pohybovat od cca 12,5V při vyplém motoru a 13- 14,3V u nastartovaného pod otáčkama. Nepamatuju si přesně, pokud má někdo čerstvější zkušenost jistě doplní.

Jinak k blinkrům - nepíšeš, jestli jsou originál, nebo nějaké alternativní, jaké tam máš žárovky atd.... příliš mnoho neznámých aby se dalo jednoznačně odpovědět.

Jako první si změř jak je tom napětí obecně a pokud bude v normě, pak hledej v blinkrech.

Martin @ Thunder
Poslední změna: 11. čvn 2014 11:29 uživatelem wp_thunder.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. čvn 2014 18:29 #2078 od Praotec
Odpověděl Praotec pro téma Blinkry alternativa
Ahoj, nemáte tip na zadní blinkry něco rozumně konzervativního žádnou divočinu, o víkendu jsem ztratil sklíčko z pravýho a původní to není (je z nějaké kymco striker motorky). Prolejzám nabídky, ale zatím mi nic nepadlo do oka, pak je alternativa ten samej blinkr kolem 500 z ebaye... babo raď

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. čvn 2014 21:15 #2079 od Fernet-stock
Odpověděl Fernet-stock pro téma Blinkry alternativa
Připomeň se mi zítra smskou někdy k večeru ať se ti podívám. Já mám jeden zadní zlomenej, ale teoreticky by mě měli zbýt 2 ještě z freewinda, pokud ano tak bych ti dal buď ty co tam mám teď a ty si z nich vezmeš co chceš, nebo bych ti dal ty dva z freewa a vyměnil bys oba... ale nic neslibuju, nevím jestli už nejsou dávno pryč... ale teď už do garáže nepolezu. :-)

604984472
David

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. čvn 2014 06:37 #2080 od ktmartin
Odpověděl ktmartin pro téma Blinkry alternativa
Já mám tyto: www.novelmoto.cz/novelmoto/eshop/2-1-Dop...ranzove-sklo-10W-kus

Jsou za pár kaček a vejde se do nich i 21w žárovka, která je za 10 korun, takže není potřeba řešit nějaký přerušovač nebo dopory...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.234 sekund
Powered by Kunena fórum