TuneECU

Více
12. říj 2019 14:55 - 12. říj 2019 15:05 #5965 od PAVIK
Odpověděl PAVIK pro téma TuneECU
Ahoj, díky - neber tu mou předchozí odpověď nijak zle, nebylo to tak ani myšleno. Jen se snažím něčeho dopátrat. Až budu mít chvilku, zkusím to ještě přeinstalovat. Jak TuneEcu, tak i ovladače pro kabel. Ještě je možnost, že je vada v kabelu, resp. v čipu. Jinak kabel mám tenhle: www.easydiag.cz/PROFI-USB-VAG-COM-KKL-FT...FT232RL-FT232-d2.htm
a redukci/propojku tuto: diagnostikavozu.cz/kategorie/diagnostick...prilia-6pin-553.html

Ještě jsem komunikoval s prodejcem toho OBD2 kabelu, který radí nastavit latenci COM portu v počítači z 16ms na 1ms, prý to občas pomůže.

EDIT: Ještě mě napadá nějaký studený spoj v diagn. zásuvce na motorce - jeden drát byl upadlý, tak jsem ho letoval. Ostatní se zdály dobré...
photos.app.goo.gl/Yq6S66ufRNndTC6k9
Poslední změna: 12. říj 2019 15:05 uživatelem PAVIK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. říj 2019 15:49 - 12. říj 2019 15:49 #5966 od PAVIK
Odpověděl PAVIK pro téma TuneECU
Tak ještě jeden poznatek. Na Motorkářích jsem našel stejný problém jednoho člověka u KTM990. U něho byl problém, že s původní palivovou mapou to nekomunikovalo. Dovolím si citovat jeho odpověď na můj dotaz:

"Ahoj, já mám KTM 990, takže to nemusí sedět. U mě byl problém v tom, že tyhle možnosti nepodporovala jednotka motorky. Nahrál jsem pak mapu z vyššího ročníku a mám teď aktivní všechny ikony. Prostě problém není v programu tuneecu, ale v motorce."

Tak a co teď na to odborníci na Caponord - je to možné? Jinak u mé motorky byla měněná řídící jednotka za nějakou jinou v Aspiritu, když hledali jinou závadu (nakonec špatná kostra). Kdyžtak to vykuchám a zkusím připojit původní jednotku, kterou k motorce také mám.
Poslední změna: 12. říj 2019 15:49 uživatelem PAVIK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. říj 2019 06:31 #5968 od findejs13
Odpověděl findejs13 pro téma TuneECU
Hm
Osobne jsem prekrimpoval tri konektory protoze vypadaly za ty roky dost nepouzitelne.Spatnej kontakt by mohl nadelat paseku.Ale nemohu potvrdit ze to pred tim nefungovalo.
No v Aspiritu pracovalo taky spoustu takovejch kutilu :-)
Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. říj 2019 18:58 - 13. říj 2019 19:12 #5969 od mekgaver
Odpověděl mekgaver pro téma TuneECU
Ahoj mě to dělalo to samé a pomohlo mě dodělat ukostření v obd viz odkaz:
www.moto-abruzzo.net/ecu/tuneecu-1-7-8c-review/
teď to maká na 1
Poslední změna: 13. říj 2019 19:12 uživatelem mekgaver.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. říj 2019 19:44 #5970 od PAVIK
Odpověděl PAVIK pro téma TuneECU
Díky, zkusím tedy ukostření natvrdo taky dodělat. Když jsem článek četl, rozuměl jsem tomu, že to má vliv na odpojování. Jestli se tím vyřeší i neaktivní ikony, bude to vítaný bonus.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2022 18:56 #6351 od Méťa
Odpověděl Méťa pro téma TuneECU
Zdravím pánové, chtěl jsem se zeptat na  následující. Mám Capa 2004 s lambda sondou. Po připojení TuneEcu jsem zjistil, že je v jednotce nahraná mapa pro moto bez senzorů co atd. Nahrál jsem mapu pro moto se senzorem. Vše proběhlo v pořádku, ale načetla se mi závada ,, porucha topného okruhu lambda sondy". Má s tím někdo zkušenost ? Po resetu závada zmizela. Může to být přehráním mapy, nebo opravdu hledat chybu na sondě ? Díky za každou odpověď.
 

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.739 sekund
Powered by Kunena fórum