Dobíjení

Více
02. čvn 2016 10:34 #3941 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Dobíjení
13,8 V je sice spodní lať, ale není to málo...hodně aut i motorek s tímhle napětím běžně jezdí bez problému...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čvn 2016 08:18 #3944 od Mireček
Odpověděl Mireček pro téma Dobíjení
Čus Bjaci.
mno,Elesys je stavěný na výkon altíku 400W(špičkově i 450W)což je taksi jaksi při výkonu naších altíku(480W)pro tento regler na maximum jeho výkonu.Ano pár motorkářů jej má a šlape jim ale myslím si že jede na 102%.Kdežto VAPE jak jsem již psal má rezervičku takže nemaká na plno při stejné voltáži 13,8-14,4V.Pročítal jsem si ten odkaz na ten Tvůj regler a tam neuvádějí pro jaký výkon altíku se dá použít.Ale uvidíš sám,třeba je také stavěný na nějakých 500W ale to by se muselo jim tam zavolat nebo napsat a zeptat se.
Měj se!!! B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čvn 2016 08:48 #3945 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Dobíjení
Ahoj
Jestlize je vykon altu max 480w
tak to ale neznamena ze ho vyuzivame celej.to by asi horely aj ty alternatory kazdymu.
Tim padem elesys v zadnem pripade nebezi na 102 procent.
Jura

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čvn 2016 09:21 #3947 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Dobíjení
Já nevím o čem tu ta diskuse vůbec je. Jestli je lepší ten nebo ten. Oba fungují na stejném principu, ale jsou postaveny na jiných součástkách. Konkrétně VAPE na technologii MOSFET, proto se nehřeje a snese větší proudovou zátěž nebo spíš je dimenzovaný na větší výkon. Každý ať si vybere podle svého kamaráda, který mu poradí. Já jsem zastánce VAPE, protože ho mám odzkoušené na několika strojích a vím, že funguje jak má. Tím neříkám, že jiný nefunguje, jen s ním nemám zkušenosti a nehodlám experimentovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čvn 2016 18:28 #3956 od cyberzef
Odpověděl cyberzef pro téma Dobíjení
s tím že se VAPE nehřeje nemůžu souhlasit, tak jako na jiným na něm ruku takřka neudržím...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čvn 2016 18:38 #3957 od findejs1310
Odpověděl findejs1310 pro téma Dobíjení
Nepichej do vosiho hnizda chlape :laugh: :laugh:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.965 sekund
Powered by Kunena fórum