Dobíjení

Více
11. čvc 2017 17:55 #4766 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Dobíjení
Zkus měřit napětí na baterce při startování...nemělo by klesnout ideálně pod 10,5V. Když ale klesne pod 9V je po baterce...zátěžák taky prozradí dost...pokazit jsi neměl co...snad kromě dotažení kontaktů...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. čvc 2017 16:54 #4767 od dino
Odpověděl dino pro téma Dobíjení
Čau, tak baterka je v cajku, vyčistil sem všechny kontakty, jezdil sem, zatím vše v cajku. Ale svítí mě místo hodin EFI 1. Mohl bys mě poradit, co to je, proč to je a jak se toho zbavit? :-) Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. čvc 2017 18:05 #4768 od Dulík
Odpověděl Dulík pro téma Dobíjení
Máš spojený diagnostický kabel pod sedadlem :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. čvc 2017 13:03 #4769 od Jardas
Odpověděl Jardas pro téma Dobíjení
EFI 1 není chyba.Jen to upozorňuje na nějaký špatný kontakt.Mě se to taky občas rozsvítí.Po zastavení a následným nastartování to zmizí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvc 2017 17:24 #4825 od wanasta
Odpověděl wanasta pro téma Dobíjení
Zdravím všechny, tak na mne taky došlo. V zimě jsem preventivně při údržbě vyměnil rychlospojky a namontoval voltmetr. No a dnes při projížďce koukám a na voltmetru za jízdy v točkách 13V, pak 12,5V, později 11,5V a to už jsem věděl, že jde do tuhýho tak jsem mazal rychle domů. Zastavím na dvoře a už to bylo na 10V. Tak tomu říkám náhlá smrt. Ještě štěstí, že jsem měl ten budík. Asi jsem ho měl vyměnit v zimě preventivně a byl by klid. I když se tvářil , že je v poho. Takže to jdu rozhodit a pak na internet objednat VAPE .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvc 2017 18:53 #4826 od wanasta
Odpověděl wanasta pro téma Dobíjení
Tak jsem to vyndal, konektory vypadají v poho (ale preventivně je odoperuji). Jen mne udivuje jaké tam dali soudruzi na vývod z altíku slabé drátky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.708 sekund
Powered by Kunena fórum