Laděné výfuky LEO VINCE včetně mezisvodů

Více
27. čvn 2012 20:50 #686 od junior
Aha, super dakujem za rychlu odpoved. Zajtra to skusim, ale nachapem co to moze tlmit ked to je len rurka ktora ma odhadujem 15cm. Keby bola perforovana ale ani to nie je.

No ja som to dnes skusal kombinackami, ale uz sa mi to podarilo trosku ohnut lebo je to makkeho plechu.

Tak vravis trosku pokyvat ... no som zvedavy ci to bude rozdiel vo zvuku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čvn 2012 05:04 #687 od cyberzef
taky jsem to prvně bral do kleští a trochu pokroutil... no změna je to velká, ač to nevypadá tak to tlumí dost

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čvn 2012 06:23 #688 od zdemal
Odpoj výfuk od svodu, sundej ho, protáhni násadu od koštěte výfukem směrem od svodu, zapři násadu do homologační vložky a s citem s tím klepni. Vložka vypadne sama.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čvc 2012 10:24 #752 od pavel d
Zdar Caponorďáci,mam na prodej K&N filtr,k laďákům je potřeba.Stáří 1/2 roku,najeto 2000 km.krasně čistej ihned k použití.1000 kč.Tel.777629558 B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2014 11:04 #1770 od Prim
Ahoj,
shanim radu ohledne vyfuku - Capouse mam od poloviny lonske sezony a zacinam pocitovat silnou potrebu ladaku, jak kvuli zvuku, tak hlavne kvuli vsude zminovanemu oziveni motoru :)
Bohuzel je to zjevne problem - dle reakce prodejcu LeoVince momentalne nevyrabi a hleda investora. Jenze slo o jedine cenove dostupne koncovky, co se mi podarilo sehnat... Neznate nejakou alternativu?
Za sebe vidim varianty
- koukat na inzerci (nic moc sance)
- koupit jine origo a otevrit je (mel jsem pres zimu pripravene v garazi, ale nejakej ko*ot mi je ukradl, nez jsem se do toho stihl pustit)
- nechat si udelat napr u Creptusu s tim, ze holt nebudu mit homologaci.

Diky za rady ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. bře 2014 12:07 #1771 od zdemal
V nastavení Kuneny není zadáno eBay APP IDCo takhle GPR. Koukal jsem po nich, když jsem taky před časem sháněl laďáky.
www.gpr.it/prodotti.htm?idTipologia=1&id...&page=&idMod=&idAcc=

Ebay


Dovozce
www.h3moto.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.714 sekund
Powered by Kunena fórum