Spodní padací a ochranný rám

Více
03. led 2013 05:19 - 03. led 2013 05:20 #980 od smazak73

Příloha padram.jpg nebyla nalezena.




Zdravím Vás ve spolek
Chtěl bych začít vyrábět spodní padací rám dle verze Rally raid i na normální Caponordy plus spodní kryt motoru a přední kryt olej chladiče.
Byl by o tyto doplňky zájem?
V podstatě by se jednalo o kopii rámu verze rally raid.
Spodní kryt by byl též dural
Přední díl by nebyl karbonový , ale hliníkový plech
Aprilie už podle dostupných informací tyto dopňky nevyrábí. :angry:
Na obr. jde o díly v schématu č.2
Přílohy:
Poslední změna: 03. led 2013 05:20 uživatelem smazak73.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. led 2013 16:59 #981 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma Spodní padací a ochranný rám
Ahoj Smazák,

ja som premýšľal o zakrytí chladičov, ale neviem si to predstaviť, pretožeto na tom obrázku nie je. Vidličku a bočné padáky som si už dal vyrobiť od Marka Řehořa.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. led 2013 18:39 #982 od smazak73
Jo vím boční padací rámy v replice dělá marek ST.
Ty myslíš zřejmě kryt vodního chladiče-vyrábí Touratech
Já mám na mysli spodní rám, spodní kryt motoru a přední kryt místo toho plastovýho kterej v terénu nic nevydrží.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. led 2013 18:56 #983 od Marek ST
Ahoj chlapi. Na sezonu chci také vyrábět spodní padací rámy,ne jako na rally raidu ale tak aby tam zůstal ten stávající plast a trubka bude jen kolem něj.Ještě budu dělat držáky bočních kufrů,taky do začátku sezony.Jinak vyrábím vidličku před světlo pro starší i novější model,centrální stojan,padací rámy,podpěry brašen a nosič na horní víko kufru.Pokud by někdo měl zájem pište na marek.rehor@email.cz.Přeji všem hodně zdraví v novém roce a hodně kilometrů bez nehody.Marek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. led 2013 19:25 #984 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma Spodní padací a ochranný rám
ano, ten som myslel. Ja asi moc nebudem v tažkom teréne, to je trochu ťažká krava na bláznenie, toho som si uz užil na MXkách.
L

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. led 2013 03:52 #985 od smazak73
To: Marek ST. To jsem na to sám zvědav? Už jsem to taky zkoušel, ale ta trubka a uchycení tam nevychází ten plast by se musel snejně upravit
TO: LuDom . No ono nejde ani tak o bláznění v těžkým terénu ..při pádu to zachrání hodně při jízdě lesní nebo polní cestou to ochrání spodek motoru nehledě na to ,že při expedicích směr východ (Rumunsko,Albánie) atd je to zkrátka nutnost. :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.646 sekund
Powered by Kunena fórum