Spodní padací a ochranný rám

Více
06. led 2013 09:46 #995 od cyberzef
Smazaku, já bych měl určitě taky zájem ;) Vyrob to a neptej se :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. led 2013 11:48 #996 od horseman

smazak73 napsal: To je fajn a jak máš vyřešenu ochranu motoru?
Ze spodu moto jsou některé dosti důležité věci na poškození.
Nezlob se máš to vyrobeno hezky ,ale neustále si myslím,že je to jen designový prvek než plně funkčí.
Už je mi jasné,že zájem nebude.Tudíš tuto svoji vizi ruším.
Jezdci na Caponordech jsou spíše vyznavači silničního ježdění, víc než Adventure cestování.



Jak už jsem psal,kladl jsem důraz na boční pád motorky a tam jsem si stopro jistej že je plně funkčí. Dělal jsem si to pro svoje potřeby a je fakt že já ho do terénu tahat nebudu a tak nepotřebuju řešit ochranu motoru ze spodu,alespon pro zatím. I když ten rám je na to nachystanej.Myslím ,že tvoje myšlenka je dobrá a jak vidím tak bude o to zájem. Jestli budeš vyrábět pěkný hliníkový kryty motoru a budou se mi líbit ,budu rád když mi taky jeden prodáš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. led 2013 18:38 #1001 od smazak73
Pánové my si nerozumíme ;)
Ten spodní kryt a přední kryt motoru by byla součást padacího rámu a celý by to bylo našroubováno na padací rám (uchytný packy) tak jak to řeší Aprilia u Rally raidu a věřte že je to opravdu funkční ...vyzkoušeno v celkem na tento stroj v náročných podmínkách.
Ano spodní kryt motoru je pod celým motorem.
V podstatě by se jednalo o celý komplet jeden díl bez druhého nebude použitelný.
Pokud chcete zachovat přední plastový kryt a dopnit ho o rám a spodní plech tak to nebude možné je to jinak uchyceno. Šlo by to udělat ,ale porušila by se tím kompatibilita celý soustavy ..nebo jak to napsat prostě nebylo by to tak pevný ;) V tomhle má Aprilia velký plus mají to dokonale vymyšlený

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. led 2013 19:25 #1002 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma Spodní padací a ochranný rám
super, keby si to popisal takto prvy krat, tak by to bolo jasne hned. len mam este jednu otazku: ten bocny ram co mi doda Marek bude s tym co budes vyrabat "kompatibilny"?:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. led 2013 20:16 #1003 od smazak73
Jasně To co dělá Marek ST jsou boční padací rámy s tím co bych chtěl dělat já to nemá nic společného. Připravuje nějakou variaci typu co vyrábí Horseman.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. led 2013 12:47 #1004 od alien898
Ahoj Smažáku73. Ten spodní kryt bude vypadat takto? Pokud ano, tak si to taky asi pořídím. Až budeš mít nějakej hotovej, nahoď fotky!! Zatím čau.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.875 sekund
Powered by Kunena fórum