Ložiská do prepákovania

Více
12. bře 2016 10:32 #3504 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Ložiská do prepákovania
Záleží na tom z jakého materiálu ten čep je. Může být jen cementovaný a kalený nebo prokalený durch. Upravit se určitě dá, ale ideálně, když má stejný průměr. délka se upravit dá. Povrch jedině obrousit. Pod ložisko stejně broušený být musí :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. úno 2017 19:44 #4500 od Tomasish
Odpověděl Tomasish pro téma Ložiská do prepákovania
Zdravim poptám se vás kolegové rozebral sem přepáčko a ložiska se zdají dobrý byli teda suchý ale nejsou orezlí ani nijak špatný na první pohled??? ale co mě zaráží že když postavím motorku na hlavní stojan tak má zadní kyvka vůli nahoru a dolu vypadá to právě že asi v tom přepakování můžou to být ty ložiska v přepakování nezdá se mi že by to bylo v hlavním uložení kyvky???poradte abych je nekupoval zatím zbytečně??díky za rady

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. dub 2018 22:00 #5236 od Divi
Odpověděl Divi pro téma Ložiská do prepákovania
Ahoj mam dotaz odesel mi ten nejkratsi cep co je hned pod tlumicem a podle cen co jsem nasel na partsdepot stoji cca 1800. Ten nejdelsi cep stoji 780 nezkousel ho nekdo uz riznout a nahradit tim ten malej? Vnejsi I vnitrni prumery jsou stejne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. dub 2018 09:52 #5238 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma Ložiská do prepákovania
Tak přesně tohle jsem měl já dal jsem nové čepy a ložiska a je to bez vůle.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. dub 2018 09:32 #5239 od Méťa
Odpověděl Méťa pro téma Ložiská do prepákovania
Ahoj, nechával jsem si vyrábět celou sadu čepů na capa i na afriku v nástrojárně dle originálu a sada stála cca 1200 Kč. Rozhodně doporučuji výměnu čepů, ložisek i gufer najednou. To že nejsou ložiska orezlá, neznamená, že jsou ok. Tahle motorka si to zaslouží.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. dub 2018 22:17 #5240 od Divi
Odpověděl Divi pro téma Ložiská do prepákovania
Nakonec jsem zkusil koupit jiný čep je sice potřeba ho upravit ale zvládnu z něj udělat 2 kousky a za cenu 80 korun už to stojí za zkoušku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.742 sekund
Powered by Kunena fórum