Cukání motorky

Více
25. dub 2015 18:29 #2618 od Majkel
Odpověděl Majkel pro téma Cukání motorky
Caute chlapi,

capo mi dnes zacal dost vynechavat pri jazde. Ked vynechal, tak rucicka tachometra vyletela na max, potom sa vratila a toto sa opakovalo, kym sa znovu nechytil. Potom znovu atd.

Vyzeralo to, ako by odopajalo komplet vetvu 12V do vstrekov a cerpadla, lebo prestali ist naraz oba valce. Doma som kontrolovat ci nie su povolene kable na baterke (nebolo to na 100% dotiahnute) a premeral som aj dobijanie. Pri plnom zatazeni 13V :ohmy:

Trochu som nechapal, lebo pred zimou tam bolo 14V, ale je pravda ze som mal rozpojene hnede konektory cez zimnu udrzbu. Rozhodol som sa, ze hnede konektory uplne vystrihnem a altik spojim s reglerom na priamo. Potom uvidim, co dalej s dobijanim.

Ale otazka, moze to vynevavanie a skakanie tachometra byt sposobene tymto slabym dobijanim? Ci to moze byt aj nieco inie?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. kvě 2015 10:40 #2667 od Majkel
Odpověděl Majkel pro téma Cukání motorky
Nikto teda netusi aky suvis moze mat to vynechavanie motora s lietanim rucicky tachometra?

btw. baterka nova Yuasa, dobijanie aj tak slabe, buduci tyzden kupujem Vape R106-1, hnede konektory vystrihane. Meral som napatie na vstrekoch, po zapnuti zapalovania je hodnota rovnaka ako na + pole baterie.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2016 06:48 #4364 od Boris
Odpověděl Boris pro téma Cukání motorky
Zdarec, tak mi Capo taky začalo "pocukávat - pokuckávat"...

Už když nastartuju (na stojanu) tak slyším, že motor nejde tak pravidelně jako dřív...

Když jedu, tak cítím, že něco lehce vynechává, zdá se mi, jakoby jen na jednom válci... Prostě to nejede "pravidelně"...

Čerpadlo vždy před startováním "tlačí", problém s čidlem stojanu jsem vyloučil, protože charakter běhu motoru je stejný na stojánku i za jízdy...

Budu pátrat, co svíčky, fajfky atd. Vzduchový filtr nový, benzín pouze Optimal od Čepra...

Budu rád za rady, a v každém případě sem dám řešení tajenky...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2016 09:45 - 15. zář 2016 09:47 #4365 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Cukání motorky
Něco podobnýho mi dělaly svíčky. Kolísání otáček při volnoběhu a lehký cukání za jízdy. Po výměně OK.
Poslední změna: 15. zář 2016 09:47 uživatelem zdemal.
Poděkovali: Boris

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2016 20:21 #4367 od Boris
Odpověděl Boris pro téma Cukání motorky
Zdemal: Díky, tím začnu...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. zář 2016 22:29 - 27. zář 2016 22:30 #4372 od Boris
Odpověděl Boris pro téma Cukání motorky
Tak konečně jsem se k tomu dostal... CAPO už necuká...

Vylil jsem nádrž - voda žádná, vyčistil svíčky - vypadaly dobře i před čištěním.

Dal jsem to dohromady, nastartoval a běžela bez chyby, ale za chvíli po vypnutí motoru se na pravé nožce centrálního stojanu objevila kaluž benzínu, znova sundat nádrž a objevila se mokrá rychlospojka, jen jsem na ni sáhl a byla ulomená...

Po výměně rychlospojky zdá se vše v naprostém pořádku...
Poslední změna: 27. zář 2016 22:30 uživatelem Boris.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.651 sekund
Powered by Kunena fórum