BUDÍKY

Více
07. bře 2013 12:11 #1123 od capotom
BUDÍKY vytvořil uživatel capotom
Čau caponordáci, naskytl se mi přes zimu takový "decentní" problém - nejde mi přístrojovka. Po zapnutí klíčku se rozsvítí pouze mazání stojánek a neutrál jinak absolutně nic podsvícení, tachometr, otáčkoměr, no prostě nic nejde. Neshledal jste se někdo s tímto nebo podobným problémem??????? Mám podezření,že to dělají tištěné spoje v budíkách. Motorka byla na podzim úplně OK a celou zimu byla v nevytápěné garáži.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. bře 2013 16:39 #1126 od smazak73
Odpověděl smazak73 pro téma BUDÍKY
To máš s toho,že se v tý Italský elekrocentrále furt hrabeš :laugh:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. bře 2013 17:17 #1127 od čuník
Odpověděl čuník pro téma BUDÍKY
Zdarec, takovou závadu sem ještě neměl, co mě tak napadá tak mrknout ze zadku palubovky jestli nejsou zaoxidované kontakty.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. bře 2013 19:59 #1128 od Myro
Odpověděl Myro pro téma BUDÍKY
Máš pravdu předsedo oxidace na desce s plošným spojem, která je pod celou palubní deskou. V lepším případě to uvidíš a proletuješ v horším, to může být hledání na delší dobu. Tak ať to radši najdeš hned.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. bře 2013 15:40 #1153 od moped
Odpověděl moped pro téma BUDÍKY
a už jsi na to přišel co to je , mám to taky :sick:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. bře 2013 17:36 #1155 od capotom
Odpověděl capotom pro téma BUDÍKY
Čau, mám to zatím v opravě nikdo neví zda to půjde spravit. Je to v budíkách v těch tištěných spojích. Udělala to vlhká zima. Mám to vyzkoušené že je to v těch budíkách dal jsem tam budíky z jiného Caponorda a normálně to šlo. Pokud se to podaří opravit, tak ti dám kontakt, kde mi to opravili.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.835 sekund
Powered by Kunena fórum