BUDÍKY

Více
12. čvc 2015 12:30 - 12. čvc 2015 12:31 #2941 od Hurdy
Odpověděl Hurdy pro téma BUDÍKY
Tak capo na oprave u elektrikaře a našel pouze volné konektory na regulaturu jinak v pořádku a hle dnes ráno jedu do práce a přístrojovka zase nejde po asi 10 km jsem zastavil chcípl a nastartoval a budíky naběhly a zase jedou.Všechny dráty prozkoušené nikde žádna oxidace budíky komplet propájené kvuli možným studeným spojům odzkoušeny, tak už nevím co stím. A sere mě to fest :(
Poslední změna: 12. čvc 2015 12:31 uživatelem Hurdy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. čvc 2015 13:42 - 12. čvc 2015 13:43 #2942 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma BUDÍKY
Hurdy, možno blbosť, ale ako som ti písal, skús inú baterku... :huh:
Poslední změna: 12. čvc 2015 13:43 uživatelem LuDom.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. čvc 2015 21:02 #2943 od Alezzi
Odpověděl Alezzi pro téma BUDÍKY
Čau pánové prosim o pomoc či radu.zlobí mě ukazatel rychlosti,když nastartujia jedu po chvili začne litat ručička jak se ji libí pak přestane ukazovat nebo ukazuje nesmysli někdy ukazuje normalně :-( děkuji za každou radu ,co a jak

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. čvc 2015 06:15 #2944 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma BUDÍKY
Při otočení klíčku a zmáčknutí startéru taky lítá? Zkontroluj stav baterky, její dobíjení, připojení, apod. Stávalo se mi při slabé baterce, že ručička tachometru si při startování taky dělala co chtěla.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. čvc 2015 09:02 #2945 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma BUDÍKY
Ahoj,

máš starší model? Ak áno, svetlá si zapínaš a vtedy to funguje OK/nezapeš a vtedy to blbne? Šiel by som po reglery....zožeň si merák a napoj na sústavu keď to robí problém, prebehni to a ak ti bude kolísať napätie, tak regler. Keď máš zapnuté svetlá tak sa to prejavovať nebude - tie utlmia špičky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. čvc 2015 16:18 - 14. čvc 2015 16:18 #2946 od Alezzi
Odpověděl Alezzi pro téma BUDÍKY
Čaute kluci mam r.v.03.regulator mám měněny ,a nema to na nic vliv měřil sem napěti a je tak kolem 14ti voltu,když otočim kličky nic to neděla,když to stoji přes noc ukazuje normalně dnes sem stim byl na STK a uplně normal,nesnašim zavady ktere se projevuji jen někdy.diky
Poslední změna: 14. čvc 2015 16:18 uživatelem Alezzi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.793 sekund
Powered by Kunena fórum