BUDÍKY

Více
31. čvc 2018 13:29 #5472 od Petr_69
Odpověděl Petr_69 pro téma BUDÍKY
Díky za radu, časem omrknu obojí, po výměně pojistky + očištění kontaktů zatím funguje. Ještě se podívám kam předchozí majitel (kutil) připojil zásuvku s voltmetrem, je tam taková zvláštní změť kabelů. Víc mě trápí startování, Při studeném startu točí cca 10 - 15 vteřin nežli hodí jiskru a chytne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. čvc 2018 14:58 #5473 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma BUDÍKY
Projdi si vsechny spoje na silovych kabelech od baterky ke starteru a kostru od baterky na motor...muzou tam byt prechodaky a pak starter vezme hodne proudu z baterky a pro jednotku nic nezbyde a nehodi jiskru... Kdyz startujes, tak napeti na baterce by nemelo klesnout pod 11V...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. čvn 2023 17:50 #6372 od Mireček
Odpověděl Mireček pro téma BUDÍKY
Tak už i mne potkala tato patálie a kontaktoval jsem zde uvedeného Martina Sisku a už jsem po týdnu namontil přístrojovku zpět a vše funguje jak má.p,Siska to prostě umí!!!!
Chtěl jsem si to prvně kuchnout a vynasnažit si to opravit sám ale když jsem zjistil kdo a kde to spravuje tak jsme si zavolali,osobně jsem mu je přivezl bo to mám k němu 43km a po týdnu jsem si pro ně jel a za tu cenu je to super,Byl jsem ůdajně 21 zákazník s budíkama na Caponorda.
Takže p.Sisku mohu jen a jen doporučit!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.632 sekund
Powered by Kunena fórum