BUDÍKY

Více
29. čvn 2018 08:33 - 30. čvn 2018 03:25 #5426 od Martin.S
Odpověděl Martin.S pro téma BUDÍKY
No já právě řešil něco podobného kontrolky svtítily pouze neutrál, mazání a stojan přeletoval jsem kondenzátor a zdálo se to dobré ale už mi to jednou zazlobylo vytáhl jsem svorkovnice zezadu palubky a vrátil zpět a zatím maká.
Poslední změna: 30. čvn 2018 03:25 uživatelem Martin.S.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. čvc 2018 06:27 #5432 od Kadimir
Odpověděl Kadimir pro téma BUDÍKY
tak jsem budíky rozebral, preventivně proletoval ten bazmek (kondenzátor) a posichroval tavnou pistolí proti uklepání. Poskládal a včera absolvoval 330 km s několika různě dlouhejma zastávkama a zatím ťuk ťuk ťuk funkční. Příště už do palubky nelezu, vždycky mi prdne nějakej kus plastu :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. čvc 2018 18:27 #5438 od Petr_69
Odpověděl Petr_69 pro téma BUDÍKY
Ahoj, moje zkušenost, v sobotu asi po šedesáti kilometrech malá přestávka a po ní najednou volnoběh a otáčkoměr na sedmi tisících, místo teploty vzduchu stav PHM v litrech, hodiny od nuly a denní počítadlo kilometrů od 2,2 km?????
Při každé zastávce počítadlo od 2,2 a hodiny od nuly. Až když jsem přijížděl domů jsem zjistil, že nesvítí přední světlomet, jen parkovačka. Byla to jen pojistka, ale trochu mě to děsilo, teď po výměně a asi dvaceti kilometrech je pojistka dost horká???? tak uvidím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. čvc 2018 20:09 #5441 od aprilak
Odpověděl aprilak pro téma BUDÍKY
to vypadá na špatnou kostru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čvc 2018 11:54 - 18. čvc 2018 11:54 #5442 od Petr_69
Odpověděl Petr_69 pro téma BUDÍKY
Také mě to napadlo, že bych ji zkontroloval, nevíte někdo, kde je ukostřená palubka?
Poslední změna: 18. čvc 2018 11:54 uživatelem Petr_69.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvc 2018 11:01 #5443 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma BUDÍKY
To vim momentalne dost presne :-) V kabelovem svazku po prave strane motorky je uzel vsech koster a je vyvedeny silnym cernym dratem na pravou stranu predniho valce pod ramem. Uzel byva zaoxidovany. Ale tvuj problem bych videl spis v +12V. Zkontroluj podle schematu vsechny +12V co jdou do konektoru do palubovky. Stejne i ty kostry kdyby nahodou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.790 sekund
Powered by Kunena fórum