nelze nastartovat

Více
18. čvc 2011 17:39 #357 od MOZUCHYN
nelze nastartovat vytvořil uživatel MOZUCHYN
Zdravím všechny příznivce capouše.Nadávno jsem zakoupil vysněný motocykl Aprilia Caponord . Domů jsem dojel bez jakéhokoliv problému a naprosto unešen jízdou. Jaště druhý den vše bez problému. Třetího dnes marný pokus nastartovat. Baterie je plně nabitá ,motor točí a benzím jde do válců .Dany nove svíčky . jiskra skočí jen jednou a pak nic motor ne ane naskočit .Neměl někdo stejný problem.Na EFI porucha č.1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvc 2011 16:35 #358 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma Re:nelze nastartovat
ahoj to bude muribundus v elektrice to na dálku nevyřešíme. projdi kabely a konektory. efi 1 není chyba to hlasi že je červený vypínač napravo v poloze zapnuto. jediné to proměřit. jestli jsi z okolí pardubic prijed nebo se můžeme domluvit a přijedu já a mrkneme na to.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čvc 2011 18:04 #359 od MOZUCHYN
Odpověděl MOZUCHYN pro téma Re:nelze nastartovat
Proměřili jsme snad už vše.Senzor otáček ,zem na cdi a jiné.Spinač v poloze stop engine motor nestartuje, po zapnutí zhasne EFI motor točí a nenaskočí jsme na to dva a myšlenky už došli . Jsem z Hodonína tak truchhu z ruky.Myslíme si že to bude CDI ale memáme kabel zitra ho musí sehnat a zkusíme ztáhnou data. pak se uvidí. Jestli máš ještě myšlenku prosím poradit Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvc 2011 06:00 #360 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma Re:nelze nastartovat
ještě mě napadá pádový senzor. Ten je pod štítkem a tím plastem co kryje budíky. Jinak proměřte ještě indučky všechny 4.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čvc 2011 13:01 #361 od MOZUCHYN
Odpověděl MOZUCHYN pro téma Re:nelze nastartovat
dík za radu dám vědět jak to dopadlo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. čvc 2011 14:34 #362 od MOZUCHYN
Odpověděl MOZUCHYN pro téma Re:nelze nastartovat
cívky jsem proměřil a všechny mají stejne hodnoty. A vinutí 1,6 ohm B vinutí nemohu změři veliký odpor až mega ohmy .jak měřit jsem našel na servru.pádový senzor v poho .nechce se mi věřit že by odešly všechny cívky naráz.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.632 sekund
Powered by Kunena fórum