nelze nastartovat

Více
04. srp 2011 07:03 - 04. srp 2011 09:45 #387 od CapoRider
Odpověděl CapoRider pro téma Re:nelze nastartovat
Ahoj koukám že máš schema barevně, já se s tím nedávno trápil když jsem ho vybarvoval :-D

Dovolil jsem si s toho udělat článek snad ti to nevadí. B)
Poslední změna: 04. srp 2011 09:45 uživatelem CapoRider.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. srp 2011 12:37 #388 od MOZUCHYN
Odpověděl MOZUCHYN pro téma Re:nelze nastartovat
Schema jsem stahnul z netu.Adresu ti zjistim .Ten článek mně vůbec nevadí jsem rád že to ví i druzí a snad to další nadšence kapoušů neodradí.Zkoušel jsem i TuneECo a nějáké mapy své postřehy zdělím později zatim jezdím a zkouším.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. srp 2013 05:27 #1609 od wp_thunder
Odpověděl wp_thunder pro téma nelze nastartovat
Zdar tak se můj Capouš taky vzpírá nastartování. Většinou je to pokud přijdu po delším stání k motorce, tak to nechce naskočit. Dneska ráno jsem startoval snad 2 minuty a cca 10x. Startér točí, ale motor nechce blafnout. Baterka je cca 3měs. stará, regulátor je dávanej minulej víkend od Vape, nicméně problémy byly i před výměnou. V 95% je problém pouze u prvního startu když je to studený, resp u prvního startu ten den, kdy jedu, ale už se mi stalo že to nechtělo chytnout ani zahřátý po 110km trase. Celkově se mi ale zdá že u startů točí trochu déle než dřív. Jiskru to asi dává, protože pokud to chytne jede motor hladce a bez problémů skoro bych řekl že po výměně regulátoru je o něco míň ucukanej. Přemýšlím o startovacím relé.... máte někdo další tipy doporučení?

Martin @ Thunder

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. srp 2013 05:55 #1610 od LuDom
Odpověděl LuDom pro téma nelze nastartovat
Ahoj,
Podla toho co pises mi to skor vychadza na vypadavanie privodu benzinu. Takto sa to sprava casto aj u aut. Skus pozriet komplet rozvod od palivoveho cerpadla. Podla mna ti prisava vzduch a preto mozno aj to cukanie.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. srp 2013 06:33 - 22. srp 2013 06:34 #1612 od Myro
Odpověděl Myro pro téma nelze nastartovat

wp_thunder napsal: Zdar tak se můj Capouš taky vzpírá nastartování. Většinou je to pokud přijdu po delším stání k motorce, tak to nechce naskočit. Dneska ráno jsem startoval snad 2 minuty a cca 10x. Startér točí, ale motor nechce blafnout. Baterka je cca 3měs. stará, regulátor je dávanej minulej víkend od Vape, nicméně problémy byly i před výměnou. V 95% je problém pouze u prvního startu když je to studený, resp u prvního startu ten den, kdy jedu, ale už se mi stalo že to nechtělo chytnout ani zahřátý po 110km trase. Celkově se mi ale zdá že u startů točí trochu déle než dřív. Jiskru to asi dává, protože pokud to chytne jede motor hladce a bez problémů skoro bych řekl že po výměně regulátoru je o něco míň ucukanej. Přemýšlím o startovacím relé.... máte někdo další tipy doporučení?



Napadá mě benzín. Nevím jestli Ti to dělá třeba u každé nádrže. Ale mohl jsi natankovat špatnej benzín. Já bych vyprázdnil nádrž a dal tam ze 2 litry něčeho pořádného /osobně 98-ku od LukOil/ a projet. Jezdím na něj 3-tím rokem a liju ho i do sekačky na trávu, nastartuje ji teď i moje žena a nemusím ji asistovat. Před tím jsem musel první nastartování dělat já a někdy i na popáté.
Poslední změna: 22. srp 2013 06:34 uživatelem Myro.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. srp 2013 07:17 #1613 od wp_thunder
Odpověděl wp_thunder pro téma nelze nastartovat
No momentálně tam mám vervu 95 od Benziny, což považuju za dostatečně kvalitní benzín..... Uvidím jak to bude startovat až pojedu odpoledne z práce....
Nicméně když jsem jel před měsícem docela dlouhou štreku za Markem pro padací rám, přijel jsem od vesnice chcípnul motor abych se na něco optal kolemjdoucích a pak ho nemohl nastartovat úplně stejně a až na čtvrtej pokus to chytlo - tj. motor horkej. Je ale fakt jak jsem psal že většinou je problém první start...
Pokud to nechytá tak startér točí a za cca 3sec se celej proces preruší a musím tlačítko startéru stisknout znovu....

Martin @ Thunder

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.778 sekund
Powered by Kunena fórum