Relé startéru

Více
23. čvn 2012 20:07 #670 od Myro
Relé startéru vytvořil uživatel Myro
Poradíte někdo? Capouš mi občas trucuje při startování. Vždy mimo domov někde zastavím a jdu startovat vše vypadá normálně až když zmáčknu tlačítko starteru tak mrtvo /vše svítí normálně EFi nehlásí nic/prostě žádná odezva na stlačení tlačítka. vypadá to jako by nespínalo relé startéru. Vypnu klíček případně sklopím stojan a zpět a znovu zkusím a najednou normálně startuje. Jo a kde je na motorce to relé umístěné? Pokud máte nápady pište. Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čvn 2012 18:59 #674 od MOZUCHYN
Odpověděl MOZUCHYN pro téma Re:Relé startéru
Relé startéru je nad baterkou vpravo po směru jízdy.Měl jsem obdobný problém zkus se podívat ve foru na téma elektrika nelze nastartovat.Možná ti to pomůže.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čvn 2012 19:31 #675 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Re:Relé startéru
Jo ty Tvoje problémy jsem jsem už nasál "závada ve svazku" ale u mě je to jen o startéru vše ostatní jede a jen startér ani ťuk, ale tak 1x z 20-ti, tak mě to moc netrápí. Jen je to průser,když ostatní už odjedou a ty si tam mačkáš startovací tlačítko. A víš co, začalo to když jsem intenzivně zmokl jízdou na Slovensko , 3hodiny v intenzivním lijáku a následující den se to projevilo, ale ne ráno při prvním startování, ale až jsme byli kdesi na obědě a pak při startování začala trucovat. Blbé je to, že když to poměřím tak to vše pojede jak má. Dík M.R.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čvn 2012 21:34 #677 od Cichal
Odpověděl Cichal pro téma Re:Relé startéru
V nastavení Kuneny není zadáno eBay APP IDV nastavení Kuneny není zadáno eBay APP IDJa som menil rele cez zimu a to som mal uplne opacny priznak,rele cvakalo ale nestartovalo.Po vymene vsetko ok.To co opisujes bude skor problem s tym vypinacom na stojane,co si pamatam,podobne to opisovali aj na aprilia forum.Obidve veci nie su az zas tak drahe na vymenu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čvn 2012 05:00 - 25. čvn 2012 05:13 #678 od Myro
Odpověděl Myro pro téma Re:Relé startéru
Ten stojan mě napadl jako první, ale jak víš tak má kontrolku a ta reaguje naprosto správně. Spíš mě napadá zaoxidovaný kontakt na tom konektoru u startovacího relé /co vede od start-tlačítka/. Protože když chci startovat tak ticho žádné cvakání nic.Co se týče nového tak na ebay mají přímo pro Kápa a nebo u nás tady za 800kč
www.wemoto.cz/bikes/aprilia/etv_1000_cap...er_solenoid___relay/
search.eim.ebay.cz/?kw=caponord+relay&ect=&elc=3&ec=
Přílohy:
Poslední změna: 25. čvn 2012 05:13 uživatelem Myro.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čvn 2012 14:07 #679 od zdemal
Odpověděl zdemal pro téma Re:Relé startéru
Ahoj, možná je to blbost, ale mě se stávalo něco podobnýho a nakonec to byl špatně doléhající kontakt ve spínači startování na řidítku. Přihnul jsem plíšek a bylo to v pohodě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.650 sekund
Powered by Kunena fórum