Relé startéru

Více
01. led 2017 21:23 #4450 od aprilak
Odpověděl aprilak pro téma Relé startéru
Nevim jestli bylo origo.Motorka byla přivezena z itálie.každopádně 50A je jak vidim hodně málo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. úno 2017 21:21 #4515 od Divi
Odpověděl Divi pro téma Relé startéru
Pokud se nepletu tak požadavky na baterku jsou min. 100A startovací proud někde jsem četl že lidi co si výhodně koupili baterku (varta) která má startovací prout max 100A tak nenastartovali ani s novou a museli koupit lepší (200A) proto věřím že 50A je fakt nouzovka ale v nouzi největší jde strčit šdoubovák mezi kontakty relatka (nouzové řešení na cestách) je dobře přístupné pod sedadlem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. úno 2017 18:54 #4519 od capouš
Odpověděl capouš pro téma Relé startéru
Ahoj,teď jsem také řešil relé startéru.Objednal nové a při výměně jsem zjistil že bylo nedotažené očko kabelu k relé.Ale už jsem ho stejně vyměnil,nechám si ho jako záložní.Teď startuje krásně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. čvn 2017 05:52 #4615 od Falcon666
Odpověděl Falcon666 pro téma Relé startéru
Nazdar, capkovia :-)
Začalo aj mne blbnúť štartovanie. Pár dní v pohode, potom, po jazde, nechce naštartovať. Nič sa nedeje, prístrojovka svieti, ale zvuk žiadny, ani ťuk.Po nejakom čase, niekedy aj 10 min, to naskočí.
Hýbal som káblami, pri relé štartovania, ale nič. Relé pri piatich pokusoch necvakalo, potom už zoplo aj 5x po sebe. Mám tam, pod sedačkou relé s hodnotami 12V/30A, čo sa mi zdá málo. Mám ho vymeniť, alebo najskôr pozrieť štartovacie tlačítko, či tam nie je uvoľnený pliešok alebo niečo iné?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. čvn 2017 08:16 #4616 od Falcon666
Odpověděl Falcon666 pro téma Relé startéru
Tak som zistil, že si pletiem pojmy s dojmami :-)
Štartovacie relé je na obrázku na prvej strane. To nájdem kde?
A ešte jedno je pod sedačkou, v ktorom cvaká, keď štartujem, 4-pinové, kde je napísané 12V/30A. To je načo?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. čvn 2017 08:53 #4618 od FonziETV
Odpověděl FonziETV pro téma Relé startéru
Ahoj. Stykac starteru je pod ridicovym sedlem pvravo vzadu az pod tim stribrnym plastem. Je zasazene v takove gume. Kdyz pujde od + baterky po silnem cervenem kabelu, najdes ho. Ty 4 rele co jsou na kastliku baterky jsou:
Rele vstrikovani
Rele palivove pumpy
Odpojovaci rele motoru
Diodovy blok pro bezpecnostni spinace
Dve stejne male jsou pumpa a vstrikovani, velke je odpojovaci a to plechove jsou diody.
Zacni tim, ze najdes ten stykac starteru. Odpoj ten maly 2pin konektor co do nej vede a na strane kabelaze zmer, jestli tam pri zaplem zapalovani a zmacklem tlacitku starteru mas 12V.
Poděkovali: hrabiko

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.032 sekund
Powered by Kunena fórum